Poniedziałki bez mięs

Mary McCartneyPaul McCartney Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
Meat free Monday
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-2451-924-8
Anna Jankowska
Kuchnia wegetariańska przepisy kulinarne książka kucharska

Ta książka jest fantastyczna! Miałam w ręku wiele książek wegetariańskich czy wegańskich, ale jednak coś mnie tu zaskoczyło. Dużo przepisów - niektóre banalne, inne trochę trudniejsze, ale nadal opisane tak, że każdy są radę. Niektóre pomysły są niezwykle proste, ale jednak nigdy nie myślałam, by daną rzecz zrobić właśnie w ten sposób. Daję tak wysoką ocenę, bo dawno nie...

Jeśli szukasz inspiracji na dania bezmięsne, ta książka to strzał w dziesiątkę. Ciekawie przepisy, pogrupowane w dzienne jadłospisy, zawierające śniadanie, przekąski, lunch, kolację oraz deser na każdy poniedziałek roku. Dodatkowo wspomnieć należy, że menu jest zintegrowane z porami roku :) Polecam

Książka jest OK. Dobrze wydana. Sporo pomysłów. Można polubić wegetarianizm. Zapraszam do przeczytania recenzji http://beatles.kielce.com.pl/?action=book_edit&b_id=156

• Kulinarne
  • Kulinaria