Obfitość. Wegetariańska kuchnia autora "Jerozolimy"

Yotam Ottolenghi Wydawnictwo: Filo kulinaria, przepisy kulinarne
Plenty
Filo
Plenty
kulinaria, przepisy kulinarne

[...]
Lubię, gdy mądrzy mięsożercy wymyślają kuchnię jarską. Jest w tym poszukiwanie wyraźnych smaków, bez oszustw w stylu “tofu a’la schab” albo “boczek z kukurydzy”. Tu warzywa niczego nie udają. Są głównymi bohaterami.
[...]
całość:

Jedna z najlepszych książek z wegetariańskimi przepisami jaką miałam do tej pory okazje przeczytać. Mimo, że autor nie jest wegetarianinem to można zdecydowanie powiedzić, iż kocha warzywa. Przepisy są dość łatwe, myśle że zakup przypraw w nich użytych również nie powinien sprawiać trudności. Całości dopełniają świetne zdjęcia.
Nie pozostaje tylko nic innego jak...

• Chcę w prezencie
  • Kulinaria