Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.91 zł

Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce

Tomasz Szwed Wydawnictwo: BIS Seria: Klinika małych zwierząt literatura dziecięca
BIS
literatura dziecięca
Klinika małych zwierząt

2079

Nadchodząca zima to czas szczególnych przygotowań. Trzeba uszczelnić ściany, naprawić wiele rzeczy i przede wszystkim zebrać odpowiednie zapasy. Przed ich robieniem specjaliści do spraw żywienia organizują kurs, z którego mali czytelnicy dowiedzą się, że nie wystarczy jeść zdrowo, trzeba jeść produkty różnorodne i do tego w odpowiednich ilościach. Poza trudnymi...

Już minął prawie rok, odkąd polecałam Wam książeczkę wydawnictwa BIS pt. "Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce". Pamiętam jaki to był hit w naszym domu! Książeczka o przygodach zwierzaków, to było coś co moje dziecko lubiło najbardziej. I muszę przyznać, że od tego momentu niewiele się zmieniło... Alicja wciąż na pierwszym miejscu stawia zwierzęta, stale bawi się...

Nie ma to jak w jesienny dzień lub wieczór zasiąść przy dobrej książce z filiżanką ciepłej herbaty z sokiem malinowym. To właśnie jedna z rzeczy jakie w jesieni lubię najbardziej. Synek upodobania odziedziczył chyba po mnie, bo od dobrych dwóch tygodni "męczy" codziennie książkę Tomasza Szweda, "JESIEŃ W KLINICE MAŁYCH ZWIERZĄT W LEŚNEJ GÓRCE".

Obydwoje zakochaliśmy się w...

• Czytamy z córką
  • Audiobooki