W kadrze. Rozważania na temat wyobraźni fotografa

Okładka książki W kadrze. Rozważania na temat wyobraźni fotografa
David duChemin Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
Within the frame : the journey of photographic vision
Galaktyka
2009-10-26
2009-10-26
978-83-7579-092-4
Wojciech Tkaczyński
fotografia techniki poradniki

więcej Więcej

Ciekawe fotografie i interesujące opisy doznań z podróży. Znajdziemy kilka dobrych rad, nie tylko fotograficznych, ale także poświęconych etyce z=fotografowania innych kultur z szacunkiem, czy fotografii w różnych kontekstach (np. język czy jedzenie). Znajdziemy kilka rad i pomysłów które mogą nas zainspirować. Oczywiście piękne zdjęcia podziałają na wyobraźnię każdego...

kilka ciekawych uwag można wyłapać z książka, a poza tym fajny album z fajnymi zdjęciami

Ładnie wydana ale o wszystkim i o niczym. Kompletnie nic z niej nie wynika. Szkoda czasu. No, chyba że do pooglądania zdjęć w toalecie.

• Fotografia
  • Fotografia
  • Chcę w prezencie
  • Foto
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki W kadrze. Rozważania na temat wyobraźni fotografa