Szkoła Robinsonów

Okładka książki Szkoła Robinsonów
Juliusz Verne Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Podróże z Verne'em powieść przygodowa
powieść przygodowa
Podróże z Verne'em
École des Robinsons
Zielona Sowa
2009-01-01
2009-01-01
Andrzej Zydorczak

więcej Więcej

Książka ta w niezwykły sposób opisuje przygode ,, Robinsonów czyli rozbitów. Wydawało by się że ej jak oni sobie poradzom, om mieszkanie gdzie go znajdą i już chce się czytać na tomiast tam aż tak jak byśmy cheili, mażyli to aby było pisane.
Verne pisał lepsze książki o rozbitkach niż ta np. tajemnicza wyspa, ale nie jest zła da się ją przeczytać

Da się przeczytać, ale jeszcze lepiej ją wysłuchać robiąc coś przy okazji innego, gdyż nie jest to aż tak zajmująca i wciągająca lektura. Ja tak zrobiłem, słuchałem i kleiłem przy okazji model :)

Verne napisał wiele powieści o Robinsonach, ludziach przeżywających przygody na bezludnych wyspach. W "Szkole Robinsonów" życie bogatego żyjącego w zbytku i luksusie młodzieńca, zmienia się radykalnie w brutalny sposób. Zostaje odcięty od reszty świta, skazany jest na własny rozum i ręce, staje wobec konieczności zdobywania najpotrzebniejszych środków do życia w trudnych...

Kolejna alternatywa dla Robinsona

• Chcę w prezencie
  • Juliusz Verne
  • Verne
  • 2013
  • Fantasy

Dodaj cytat z książki Szkoła Robinsonów