Marcin Jan Gorazdowski Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros Seria: Hobby hobby
szczury szczurki hobby hodowla zwierzęta gryzonie
hobby
Hobby
szczury szczurki hobby hodowla zwierzęta gryzonie

Niewiele jest książek poświęconych tym inteligentnym i sympatycznym gryzoniom.
Więc cieszyć się należy z każdej która je opisuje.

Szczury większości ludzi źle się kojarzą co prawdopodobnie jest związane z ich dzikimi kuzynami (szczur śniady, szczur wędrowny itd.) ale nie zapominajmy, że przez dziesiątki lat i setki pokoleń tych gryzoni hodowanych w laboratoriach powstał...

Dodaj cytat z książki Szczury