Ranek, południe, noc

1996-01-01
1996-01-01
83-86868-71-6
Danuta Górska
morderstwo majątek spadek zabójca pogrzeb

Jak to u Sydney'a Sheldon'a i ta powieść jest mistrzowska, pełna zagadek, wielkich pieniędzy, mistrzowskich intryg i szybkich zwrotów akcji.
Treść jest idealna i bardzo szybko wchodzi strona za stroną.
Choć może dla wytrawnych czytelników jest trochę przewidywalna, ale może dlatego jest taka lekka i fenomenalna.
Jedynym minusem jest to, że ma tylko trochę ponad 200 stron, taka na jeden wieczór.
Uwielbiam tego autora i bardzo polecam.

Treść jest idealna i bardzo szybko wchodzi strona za stroną.
Jedynym minusem jest to, że ma tylko trochę ponad 200 stron,...

Wyścig po majątek - taki powinien być tytuł tej książki ☺
Troje rodzeństwa spotyka się po latach nieobecności w rodzinnym domu. Powód spotkania - śmierć ojca. Rodzinne tajemnice i kłamstwa oraz pazerność na majątek po ojcu doprowadza rodzeństwo do zguby. Kiedy zatem pojawia się siostra przyrodnia oraz potencjalna kandydatka do części majątku atmosfera zagęszcza się jeszcze bardziej.
Książka lekka i przyjemna. Polecam ! ! !

Wyścig po majątek - taki powinien być tytuł tej książki ☺

Moja pierwsza książka tego autora. Od samego początku zafascynowanie nią. Wchodzi bez żadnych zahamowań. Lekko, szybko, bez specjalnego zastanawiania się nad nieskomplikowaną fabułą. Jednym słowem idealna treść. Jednak im bardziej zagłębiamy się w książkę, okazuje się, że kolejność zaczyna być przewidywalna. To trochę minus, jednak oceniając ogólnie książkę, ta właśnie przewidywalność powoduje luz czytania. Bez zbędnego zapamiętywania wątków oraz zbyt wielu bohaterów. Dlatego, mimo kilku negatywnych ocen polecam książkę tym którzy lubią tego typu lekturę. Szukam kolejnych książek tego autora.

Dobra, lekka pozycja, czyta się przyjemnie. Dopracowane szczegóły. Napięcie rośnie, mnóstwo zagęszczających się intryg, a zakończenie zaskakuje.

Dobrze się czyta i jak na sensacyjny wątek przystało, zaskakuje co jakis czas, nieprzewidzianym zwrotem akcji.

Momentami ciekawa, momentami nudna. Mimo wszystko polecam

Momentami ciekawa, momentami nudna. Mimo wszystko polecam

Cyniczny multimilioner zostaje zamordowany. Jego dzieci spotykają się po latach rozłąki w rodzinnym domu w oczekiwaniu na odczytanie testamentu. Wartka akcja, zaskakująca intryga ujawniona w połowie książki, splot zdarzeń, które udaremniają sprawcy wykonanie planu. Bardzo dobry kryminał.

Uwielbiam książki Sheldona, każda jest pełna skrywanych sekretów, no i ta książa także mnie nie zawiodła:)

Slaby kryminał,choć zapowiadał się ciekawiej.fajny pomysł,niby zamotanie,wiele zagadek,ale już od polowy było jawnie wiadomo kto za tym stoi ,kwestia udowodnienia, wiec czytelnikowi zostało nic jak tylko czytać dalej z nadzieja,ze coś jednak się zdarzy,a tu takie rozczarowanie...

Dobre czytadło, niby całkiem prosta intryga, ale wciąga i bardzo przyjemnie się książkę czyta.
Nie polubiłam zmarłego ojca, żal mi też jego bogatych - a biednych dzieci. I banalne będzie to co zaraz napiszę, ale żaden pieniądz nie zastąpi miłości...

• 2005
  • Sidney Sheldon
  • Posiadam, jeszcze nie przeczytałam
  • Thriller/ Sensacja
  • 2008

Dodaj cytat z książki Ranek, południe, noc