Franklin uczy się jeździć

Okładka książki Franklin uczy się jeździć
Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin (tom 4) Seria: Jestem w TV! literatura dziecięca
32 str. 32 min.
Patrycja Zarawska
Franklin

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Sama nie wiem, ile razy powtórzyłam dzisiaj zdanie: "Pamiętasz, Franklinowi też na początku się nie udawało,żeby nauczyć się jeździć na rowerze trzeba dużo ćwiczyć". Świetne źródło odniesienia.

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Doskonale pamiętam jak sama uczyłam się jazdy rowerem bez pomocniczych kółek... Gdyby nie moja mama, pewnie do dziś jeździłabym na czterech ;)

Dodaj cytat z książki Franklin uczy się jeździć