Moje różne światy

My several worlds
biografia, autobiografia, pamiętnik
Jan Rybicki
Chiny kulturoznawstwo komunizm kultura wspomnienia

„Moje różne światy” Pearl S. Buck nie jest niestety, tym czego oczekiwałam po kolejnej książce tejże pisarki. Miałam nadzieję na autobiografię Noblistki, w części to nawet dostałam i ta część bardzo mi się podobała. Niestety po raz drugi, większość książki jest przegadana: niby wynurzenia natury filozoficzno- społeczno- polityczno- historyczno- obyczajowe, przy czym tych...

Bardzo ciekawa historia autorki książek o Chinach. Można zaobserwować bardzo dużą różnicę między tamtym światem,a tym który nas teraz otacza. Pouczająca i dająca do myślenia.

ciekawa,świetnie się czyta

Dyskusje