Rowerem przez świat

rower podróż rowerem wyprawa przygoda
literatura podróżnicza
978-83-62994-99-1
rower podróż rowerem wyprawa przygoda

wystawiłam słabą notę, ponieważ rozczarował mnie styl pisania (przypominało to wymienianie w punktach zrealizowane na dany dzień cele coś na zasadzie: rano wstałem, zjadłam wsiadłem na rower,przejechałem ileś kilosów,zameldowałem się w hotelu, zjadłem,zasnąłem))-dość suchy, bez wtrącania własnych odczuć, przemyśleń. Umęczyłam się czytając tą książkę.

Ta książka jest tak słaba, że nie wiem, od czego zacząć.. ;)
Przede wszystkim: jeżeli przeszło toto jakąś redakcję i korektę, to nie chciałabym wiedzieć, jak wyglądały nie obrobione zapiski.. W dodatku odniosłam wrażenie, że im bliżej do końca, tym bardziej redaktorzy i korekta mieli wszystkiego dość, bo ilość niedopatrzeń rośnie proporcjonalnie do ilości przeczytanych...

Nie polecam. Każdy rozdział zawiera to samo. Wstajemy, jedziemy, szukamy sklepu spożywczego, spotykamy księdza, szukamy noclegu. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czegoś ciekawego o odwiedzanych miejscach, fajnych historii to się rozczaruje.

Nie lubię ocen negatywnych, ale w tym wypadku nie mogę tego nie napisać.
Fatalny styl ("Ramnim Sarat nie zrobiło na nas pozytywnego wrażenia - dużo dziur i Cyganów" s.30 , "miejscowość przygraniczna to wiocha zabita dechami" s.187) i edycja tej książki nie pozwoliły mi się skupić, do tego przewidywalność każdego kolejnego rozdziału, ten sam schemat... szło bardzo ciężko,...

• Podróżnicze
  • Podróże
  • Literatura podróżnicza
  • Nowe
  • Wymienię/ Sprzedam
  • Podróżnicze, reportaże i przewodniki
  • Chcę mieć

Dodaj cytat z książki Rowerem przez świat