Kronika z Mazur

małe ojczyzny Mazury kultura tradycja powieść
literatura piękna
83-06-01757-9
małe ojczyzny Mazury kultura tradycja powieść

Smutne, depresyjne, wciągające... i ważne! W pogoni za korzeniami.

Daję siedem gwiazdek przede wszystkim za język. Kruk pięknie pisze, jego styl narracji wręcz uzależnia. Mało w tej książce dialogów, wszystko smutne pogmatwane i bolesne, a mimo to świat powieści wciąga i sprawia, że chce się więcej. Książka, mimo iż pisana w trzeciej osobie, wręcz bezpośrednio nawiązuje do postaci autora. Główny bohater ma jego imię i nazwisko, jest też...

• 06. Sny i kamienie
  • Borussia