Przez całą dobę

Okładka książki Przez całą dobę
Joanna Wayne Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Romans i Sensacja
24/7
Harlequin
2010-01-01
2010-01-01
Barbara Kośmider
romans sensacja miłość morderstwo zagadka

Okładka książki Co kryje prawda Caroline Burnes, Anne Stuart, Joanna Wayne
Ocena 8,0
Co kryje prawda Caroline Burnes, An...
Okładka książki W szalonym tańcu Tori Carrington, Judy Christenberry, Joanna Wayne
Ocena 7,0
W szalonym tańcu Tori Carrington, Ju...

więcej Więcej

O ile pomysł fajny i akcja nawet dobrze poprowadzona a tyle co po niektóre wątki są tak nierzeczywiste że aż boli jak się to czyta.

1982

Na półkach: , , , ,

"Przez całą dobę" Joanny Wayne to drugi tom z serii Romans & Sensacja. Zresztą jak już wcześniej wspominałam to moja ulubiona seria. Z każdym tomem zmienia się autor, jednych już miałam okazję "poznać" innych dopiero odkrywam. Tym razem się nie zawiodłam, ba, do tej pory w ogóle się nie zawiodłam na tych krótkich sensacyjnych opowiadaniach.
W "Przez całą dobę" znalazłam...

• 2013
  • Dla zapomnienia
  • 2017
  • 2012
  • ➤ Gat.: Sensacja z romansem, Romans z sensacją
  • Na mojej półce
  • 2o14

Dodaj cytat z książki Przez całą dobę