Na krawędzi

Okładka książki Na krawędzi
Jessica Andersen Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2010-10-29
Bogusław Stawski
romans śledztwo morderstwo

więcej Więcej

Jessica Andersen to naukowiec i autorka romantycznych dreszczowców. Zanim zdecydowała się poświęcić wyłącznie pisaniu książek, zrobiła doktorat z genetyki molekularnej, była rzecznikiem patentowym i trenerem jazdy konnej. Ostatnio przeczytałam książkę jej autorstwa pt.”Na krawędzi”.

Głównymi bohaterami są Griffin Vaughn i Sopfie La Rue. Pracują w firmie Vaughntec. Sophie i...

Wciągająca historia, nie mogłam zasnąć nie dokańczając jej ;O . cp najdziwniejsze .... moja wyobraźnia się tak uruchomiła że ostatnio się zastanawiałam czy ja taką książke czytałam, czy też oglądałam jakiś film.. POLECAM !!

• Moje
  • TAG: Biuro, biznes
  • Na mojej półce
  • ➤ Wyd.: Harlequin
  • ➤ Gat.: Sensacja z romansem, Romans z sensacją
  • Romans

Dodaj cytat z książki Na krawędzi