Kiedy mama odeszła

Okładka książki Kiedy mama odeszła
Mary McGarry Morris Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Dobra Powieść literatura piękna
literatura piękna
2008-01-01
Agnieszka Klonowska
dobra powieść wielki kryzys

więcej Więcej

Przyznała mi, że nie odwzajemnił uścisku, ale pozwolił jej trzymać się za rękę przez cały czas, gdy siedzieli w panującej o zmierzchu ciszy. Ojciec wtedy drżał. Aż wreszcie z jego piersi wyrwał się przerażający szloch.
- To okropne, kiedy człowiek sprawia zawód własnym dzieciom. Gdy nie spełnia ich oczekiwań. To mnie zawsze najbardziej bolało. Że nie potrafiłem zatrzymać...

Świetna a nawet wręcz wzruszająca książka opisująca trudności z jakimi zmagają się dzieci, którzy tęsknią za matką i chcą żeby z nimi została.. Polecam.

Wspaniała, wzruszająca opowieść, wiarygodnie napisana, gdzie wszystko jest bardzo realistyczne. Polecam.

• 2013
  • 2012
  • Z biblioteki
  • 2014
  • Literatura faktu
  • BM/dostępne

Dodaj cytat z książki Kiedy mama odeszła