Pocałuj jego, kolego! #3

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Pocałuj jego, kolego! (tom 3)
Wydawnictwo: Kotori
Watashi ga motete dousunda
komedia, romans, kotori, shoujo, manga
komiksy

Kae Serinuma jest fanką boys love. Lubi oglądać, jak chłopcy zaprzyjaźniają się ze sobą (im bliżej, tym lepiej) i snuć na temat tych przyjaźni rozmaite fantazje. Pewnego dnia jej ukochany bohater z anime umiera, co dla Kae okazuje się szokiem tak ciężkim, że dziewczyna gwałtownie traci na wadze. Jej nagła zmiana wyglądu powoduje, że z dnia na dzień staje się niezwykle popularna. Czterech szkolnych przystojniaków zaczyna starać się o jej względy… Tymczasem ona zdecydowanie wolałaby, żeby umawiali się ze sobą nawzajem. Na dodatek nie ma bladego pojęcia, co zrobić ze swoim niespodziewanym powodzeniem u płci przeciwnej.

źródło opisu: http://mangastore.pl/pocaluj-jego-kolego-3-p-2104.html

źródło okładki: http://www.kotori.pl/pocaluj-kolego-3-okladka/

Belcia70 | 2017-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2017

Każda manga Junko to arcydzieło!
Piękna kreska, śmieszna historia i ciekawe postacie.
Uwielbiam!

Mysz | 2017-10-31