Mind Control - World Control

2014-01-01
2014-01-01
Izabela Kawecka
mind control NWO kontrola umysłu

Wbrew temu, iż książka ta jest zaliczana przez wiele osób do kanonu literatury "teorii spiskowych" mogę ją śmiało polecić nawet zagorzałemu sceptykowi. Pomimo specyficznej tematyki autor podchodzi do prezentowanych zagadnień wykazując dawkę zdrowego rozsądku oraz krytycyzmu. Wiele teorii jest przez niego wnikliwie analizowanych. Zamiast beznamiętnego powtarzania zasłyszanych lub przeczytanych rzeczy i brania ich na wiarę, autor podchodzi do nich z należytym dystansem oraz wyciąga odpowiednie wnioski. Na dodatkowy plus należy zaliczyć także jego obiektywizm oraz wielopłaszczyznowe rozpatrywanie danych kwestii. W pewnych miejscach książki drażni trochę zbytnie wchodzenie w detale, ale mimo tego i tak jest ona warta przeczytania :)

Jedna z niewielu dostępnych na polskim rynku pozycji podejmujących zagadnienie szeroko pojętych technik mind control. Zwarte opracowanie, esensja konkretu, warto się zainteresować.

• Teorie spiskowe / NWO / UFO
  • Rozwój osobisty