Zasługuję na miłość

Wydawnictwo: Czarna Owca
I Deserve Love: How Affirmations Can Guide You to Personal Fulfillment
83-88875-80-9
Marzenka2012

Książka Sondry Ray jest pierwszą w Polsce prezentacją znanej techniki psychoterapeutycznej – treningu pozytywnego myślenia. Zasługuję na miłość jest praktycznym przewodnikiem do pracy ze sobą w tej konwencji. Zawarte w niej afirmacje można próbować wprowadzić do własnej podświadomości, aby stać się w rezultacie bardziej pewnym siebie i zdolnym do szczęścia. Afirmacje stanowią także matrycę do...

Afirmacje stanowią także matrycę do badania siebie. Te z nich, które trudno przyjąć, wskazują, gdzie zlokalizowany jest problem związany z poczuciem własnej wartości i seksualności, nad którym można dalej pracować, zarówno za pomocą afirmacji, jak i innymi metodami. Treść afirmacji ukazuje jednoznacznie, czego potrzebują od Ciebie inni - współpracownicy, Twoi najbliżsi, Twoje dzieci... Te osoby również zasługują na miłość, takie jakimi są.
Większość z nas ma od dzieciństwa utrwaloną skłonność do oceniania siebie i innych. Wiele jest w nas pesymizmu, sceptycyzmu, rezygnacji i czarnowidztwa. Choćby mała dawka pozytywnego myślenia przyda się każdemu z nas.

źródło opisu: www.czarnaowca.pl

źródło okładki: www.czarnaowca.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!