Storytelling
- Kategoria:
- biznes, finanse
- Format:
- papier
- Tytuł oryginału:
- Storytelling
- Data wydania:
- 2014-08-18
- Data 1. wyd. pol.:
- 2014-08-18
- Liczba stron:
- 127
- Czas czytania
- 2 godz. 7 min.
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788361485278
„Marek Stączek pokazuje najlepsze praktyki wykorzystania storytellingu, a także prowadzi czytelnika przez proces dobrego przygotowania się do wykorzystania tej metody. Myśląc o tej technice dodam - że używanie storytellingu na spotkaniach sprzedaży wywołuje zdwojoną atencję, bardzo duże zaangażowanie i zdecydowanie większą kreatywność uczestników”.
Renata Filipek-Barylowska, Dyrektor Sprzedaży, T-Mobile Polska
„Sposób, w jaki czyta się tę książkę, jest prawie jak bezpośrednie spotkanie z jej Autorem. Bawić i uczyć to bez wątpienia motto Marka Stączka!”.
Agnieszka Ferenc, Kierownik Zespołu Rozwoju Produktu Reklamowego, Wirtualna Polska S.A.
„Ciekawa i intrygująca. Daje wiele do myślenia i praktyczne rady, które warto stosować zarówno w wystąpieniach publicznych, jak również w życiu prywatnym”.
Mirosław Suszek, Chief Technology Officer, Netia S.A.
„Wciągająca, napisana ze swadą i polotem, w przystępny sposób prezentująca koncepcję storytellingu oraz jej praktyczne zastosowania. Zdecydowanie ‘must have’ w biblioteczce każdego menedżera praktyka. Gorąco polecam!”
Wojciech Masierek, District Manager, Bayer Sp. z o.o.
Kup Storytelling w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Storytelling
Poznaj innych czytelników
99 użytkowników ma tytuł Storytelling na półkach głównych- Przeczytane 55
- Chcę przeczytać 40
- Teraz czytam 4
- Posiadam 10
- Audiobook 2
- Biznes, finanse 2
- Chcę w prezencie 2
- Biznes 1
- Rozwój 1
- 2020 1
Opinia
Dużo zapychania zawieszonymi i ubogimi w konkrety odpowiedzi w postaci przykładów i historii do „drzemania”. Wystarczy około 10 stron, by zmieścić kilka konkretów zapisanych na w sumie 112, bo reszta to opinie o szkoleniach i bibliografia. W zależności od poziomu wiedzy na temat sprzedaży i prezentowania… zajrzyj, bo może znajdziesz jakiś drogowskaz dla siebie.
Dużo zapychania zawieszonymi i ubogimi w konkrety odpowiedzi w postaci przykładów i historii do „drzemania”. Wystarczy około 10 stron, by zmieścić kilka konkretów zapisanych na w sumie 112, bo reszta to opinie o szkoleniach i bibliografia. W zależności od poziomu wiedzy na temat sprzedaży i prezentowania… zajrzyj, bo może znajdziesz jakiś drogowskaz dla siebie.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to