Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz

John Calvin Maxwell Wydawnictwo: MT Biznes nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
MT Biznes
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01

Zaintrygował mnie temat książki, jednak chyba spodziewałam się czegoś więcej. Autor opisuje wszystko bardzo punktowo, co nie przekonuje mnie w tego typu książkach. Najbardziej interesowały mnie przykłady, sposoby działania innych, dowody na to jak inni ludzie uczą się na swoich błędach. Jeśli interesuje Cię historia ludzi, nie ma tutaj tego wiele. Jeśli jednak ktoś szuka po...

Bardzo pomocna książka. Ukazuje, że porażka to tylko wskazówka, że zbliżamy się do sukcesów :)

2086

Ciekawe cytaty, jak dla mnie trochę wiedzy się powtarza, więc lepiej uporządkowałabym rozdziały.

Zrobiłam notatki, wyciągnęła wnioski i "w górę" :)

Uczciwie przyznam, dałam radę tylko (AŻ) dwa rozdziały.
Może to i dobre na cykl kazań w kościele dla głupawych Amerykanów, bo i autor jest amerykańskim kaznodzieją. Może i byłoby dobre na kazania dla dzieci ze szkoły podstawowej... Tych wcześniejszych klas. Ale to chyba żart, że jest to książka dla dorosłych, i to tych w pełni władz umysłowych.
Wisienką na tym torcie z...

Doskonała książka Maxwella dla wszystkich ,którzy ponoszą porażki,wstają i znów ponoszą porażki i się nie poddają,ale też dla tych, którzy chcą nauczyć się jak wyciągać wnioski z porażek i jak się na nich uczyć

Wszystkie książki Maxwella pochłaniam z ogromną radością, a także pokorą wobec życia. Najlepszy przewodnik duchowy, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

• Popularnonaukowe
  • Psychologia
  • #???
  • PRZECZYTANE 2014
  • Rozwojowe

Dodaj cytat z książki Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz