rozwiń zwiń

Dolina Zagubionych

Okładka książki Dolina Zagubionych
Emily Rodda Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pas Deltory (tom 7) fantasy, science fiction
173 str. 2 godz. 53 min.
Kategoria:
fantasy, science fiction
Format:
papier
Cykl:
Pas Deltory (tom 7)
Tytuł oryginału:
Deltora Quest: The Valley of the Lost
Data wydania:
2013-01-23
Data 1. wyd. pol.:
2013-01-23
Liczba stron:
173
Czas czytania
2 godz. 53 min.
Język:
polski
ISBN:
9788323779513
Średnia ocen

                7,5 7,5 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Dolina Zagubionych w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Dolina Zagubionych

Średnia ocen
7,5 / 10
141 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
3637
2393

Na półkach: , , ,

Podobała mi się bez wątpienia bardziej niż tom poprzedni, ale nie zmienia to faktu, że męczy mnie już to, jak bardzo te książki są pisane na jedno kopyto. Już od kilku tomów mam wrażenie, że czytam ciągle to samo, tylko w innym miejscu.

Ale podobał mi się plot twist pod koniec (:

Podobała mi się bez wątpienia bardziej niż tom poprzedni, ale nie zmienia to faktu, że męczy mnie już to, jak bardzo te książki są pisane na jedno kopyto. Już od kilku tomów mam wrażenie, że czytam ciągle to samo, tylko w innym miejscu.

Ale podobał mi się plot twist pod koniec (:

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

348 użytkowników ma tytuł Dolina Zagubionych na półkach głównych
  • 246
  • 102
105 użytkowników ma tytuł Dolina Zagubionych na półkach dodatkowych
  • 65
  • 16
  • 6
  • 6
  • 3
  • 3
  • 3
  • 3

Inne książki autora

Emily Rodda
Emily Rodda
Jennifer June Rowe - pisarka australijska. Pod własnym nazwiskiem publikuje powieści kryminalne dla dorosłych, a pod pseudonimami Emily Rodda i Mary-Anne Dickinson, powieści fantastyczne dla dzieci i młodzieży.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Szmaragdowy Atlas. Księgi początku John Stephens
Szmaragdowy Atlas. Księgi początku
John Stephens
Drogi wydawco, tak się nie robi! :-( Po rewelacyjnym pierwszym tomie wydanym 10 lat temu, powinno się jak najszybciej wydać kolejne części cyklu. No bo co ja teraz zrobię, gdy moja ciekawość została podkręcona? Gdy polubiłam bohaterów? Gdy im kibicowałam, trzymałam kciuki? Gdy ich świat jest zagrożony, a ja nie wiem, co dalej? Czy uratują świat? Zniszczą potężnego maga? Czy odnajdą pozostałe Księgi? Czy odnajdą rodziców? Drogi wydawco, od dzisiaj czekam na zapowiedź kolejnego tomu trylogii Johna Stephensa o Księgach Początku :-) Tom pierwszy "Szmaragdowy Atlas" mnie uwiódł i pozbawił trzech spokojnych nocy. Żądam więcej przygód Kate, Michaela i Emmy! Czteroletnia Kate zostaje zobowiązana przez matkę do opieki nad dwójką młodszego rodzeństwa! Czy to nie za wiele dla 4-letniej dziewczynki? Przez 10 lat dzieci tułały się po różnych nieprzyjaznych sierocińcach. A potem trafiają do domu doktora Pyma, gdzie są jedynymi dziećmi. Dlaczego rodzice ich opuścili? Czy jeszcze żyją? A potem dzieci znajdują Księgę i trafiają do przeszłości. I do magicznej krainy. I mają niebezpieczne przygody. Książka napisana jest wybornie! Wciąga od pierwszej strony! I nie puszcza do końca! Rodzeństwo trzyma się razem, ale ich relacje podlegają emocjom! Czy Michael jest tchórzem i zdrajcą? Czy Emma zawsze był zadziorna? Czy Kate ma do rodziców żal? Czy można ufać doktorowi Pymowi? Wszystko dzieje się tak szybko! Postaci są świetnie nakreślone! Czyta się to wybornie! Wydawco, czekam na kolejne tomy! BARDZO! ;-) https://bajdocja.blogspot.com/2021/12/szmaragdowy-atlas-ksiegi-poczatku.html
Buba Bajdocja - awatar Buba Bajdocja
oceniła na 10 4 lata temu
Reckless. Kamienne ciało Cornelia Funke
Reckless. Kamienne ciało
Cornelia Funke
Książka raczej dla młodszych odbiorców . Na początku męczyła mnie ta .. Fascynacja minerałami u autorki .. Sam pomysł książki znany . Jeśli jesteście przychylni opowieściom z Narnii , albo wasze dzieci są ? Zafundujcie im te przygodę . Czemu nie . Będą uszczęśliwione . W pierwszej części Jakub ratuje brata przy okazji samemu skazując się na śmierć . I w drugiej części próbuje oszukać przeznaczenie i przeżyć . Skąd wiem ? Czytam drugi tom 😅 Na początku narzekałem , a potem od razu po przeczytaniu podszedłem do półki i sięgnąłem po nieustraszonego .. w drugim tomie na mapce świata autorka zaszalała i Prusom oddała cały Polski dostęp do morza bałtyckiego. Jest Niemką , Kornelia Funke . Nawet w książce mają podświadomy żal o Gdańsk 😂 Samą książkę jednak polecam . I z tego co widzę po 46 stronach , drugi tom też będzie dobry . Ja kupiłem dwa w komplecie i nie żałuję. Chciałem czegoś co da mi odpocząć od dystopii . Udało się . W książce znajdziesz nimfy , czarownice , skrzaty , stworzenia metamorficzne , chatki z piernika , czarownice , amulety i przedmioty potrafiące cofać czas , wytwarzać pieniądze i wiele więcej . Jednorożce . W opowieściach z Narnii nie było kolei ani samolotów . Zapytacie skąd się wzięły ? Sprawdźcie . Możecie być zdezorientowani na początku ale dużo się wyjaśnia w trakcie czytania . Polecam !
Kurt Cobain - awatar Kurt Cobain
ocenił na 8 2 miesiące temu

Cytaty z książki Dolina Zagubionych

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Dolina Zagubionych