Kup teraz - 11 ofert w cenie od 12.09 zł do 20.42 zł

jeż dla dzieci zwierzęta
literatura dziecięca
978-83-7437-648-8
jeż dla dzieci zwierzęta

Pięknie ilustrowana opowieść o tym, że warto pomagać innym a ludzie to zło najgorsze (przetrzymują Kundla na łańcuchu, śmiecą, ciągną koty za ogony). Chciałabym znać kogoś takiego jak Jeżyk. Polecam!

Książka dla młodszych dzieci. Większość rozdziałów to osobne historyjki, które jednak ładnie łączą się w całość. Jeżyka poznajemy, kiedy wprowadza się do ogrodu. Jest zwierzątkiem sympatycznym i pomocnym, nie wstydzi się też prosić innych o pomoc. Ciemnym aspektem książeczki, jest sąsiad Jeżyka zza płotu - zabiedzony pies łańcuchowy, który na początku troszkę straszny, jest...

Jak ma się syna Jerzego to nie trudno się domyśleć że jeżyki są jednymi z naszych ulubionych bohaterów bajek.
Przygodę ze zwierzętami które mieszkają w ogrodzie zaczęliśmy od drugiej części ("Zimowe przygody jeżyka spod jabłoni") co skłoniło nas aby zakupić część pierwszą.
Ta książeczka w bardzo prosty sposób pokazuje dzieciom że bycie miłym, usłużnym i pomocnym jest...

Lekkie opowiadanka o przygodach jeżyka i jego przyjaciół.

Wiem, że nie jest to najistotniejsze w tej książce ale osobiście tego przetrawić nie mogę i od jeży, które zjadają jabłka trzymam się z dala.

Cudowna! Pewnie jeszcze nie raz do niej wrócimy.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju bajki i opowieści o zwierzętach. Nie wiem dlaczego, ale mam do nich słabość. Wszystkie zwierzaki są takie pocieszne i doskonale nadają się na bohaterów bajek dla najmłodszych. Tym razem poznamy przygody pewnego młodego Jeża. Niezwykle mądra i chwilami wzruszająca opowieść na pewno trafi do wielu dziecięcych serc.

Pewnego zwykłego dnia do ogrodu...

Bohaterzy książeczki dokonują mądrych wyborów, przestrzegają obowiązujących zasad, bawią się i rozwiązują problemy. Czytelnik poznaje wartość prawdziwej przyjaźni.

• Dla dzieci i młodzieży
  • Dla dzieci