Cejrowski. Biografia

Grzegorz Brzozowicz biografia, autobiografia, pamiętnik 256 str.
2010-10-05

Zysk i S-ka
biografia, autobiografia, pamiętnik
Cejrowski biografia WC Kwadrans Boso przez świat podróże podróżnik

Kup książkę

Książka o Panu Cejrowskim napisana tym razem wbrew samemu tytułowemu bohaterowi choć czytając miałem nieodparte wrażenie, że WC żywo uczestniczył w jej powstaniu, a to ze względu na żywy język opowieści, a sam jego publiczny sprzeciw miał służyć tylko dodatkowej promocji. Oczywiście są to jedynie moje domysły. Sama książka jest ciekawa bo i postać prawna. Można nie zgadza...

Zabolało pana Cejrowskiego, że ktoś go ubiegł z jego biografią. Pewnie sam miał taki zamysł, dlatego nie autoryzował tej książki.

Odwaga i nietuzinkowość WC zawsze mi się podobała. Ale to co przeczytałam o jego życiu...przygód wystarczyłoby na kilka żyć. Nawet jeśli Wojciecha Cejrowskiego się nie lubi, warto ją przeczytać dla perypetii, które wydają się w wielu miejscach niesamowite i absurdalne, a jednak zdarzyły się jednemu człowiekowi.

Bardzo duża czcionka i ogromne akapity, książka mogłaby się zamknąć w 50 stronach. Dodatkowo mam wrażenie, że wiele historii z książki jest podkoloryzowanych, a połowę stron książki zajmują zdjęcia i ojciec Pana Wojtka.

Biografia napisana wbrew woli tytułowego Pana W, co czyni ją bardziej ciekawą.

Ciekawe książka

Też miałem wrażenie, że autorem tej ksiażki jest sam Cejrowski. Błyskotliwa historia, czyta się niczym powieść przygodową. Napewno jest zachętą po to by sięgnąć po pozycję ksiażkowe pana Cejrowskiego. Czas spędzony nad książką, był czasam dobrze wykorzystanym. Yerba z Wami;)

Nic szczególnego. Książka krótka i tak samo co do treści (bywa i tak, że książka krótka, ale za to ile treści!). W każdym razie ktoś kto kojarzy kim jest W. Cejrowski i interesuje się jego osobą to nic wielkiego tu dla siebie nie znajdzie, a tym bardziej odkrywczego. Czytało się nieźle, ale to za mało w porównaniu do innych biografii. Moim zdaniem to nie ten czas by pisać...

ciekawe zycie mial czlowieczek. i tupet. no i gdzies tam zaszedl tym sposobem wiec warto czytac jak i gdzie

Dyskusje

1 405