Historia starożytna ziem polskich

Kazimierz GodłowskiJanusz Krzysztof Kozłowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN historia
83-01-04227-3
Wydawnictwo Naukowe PWN
historia starożytność Polska epoka kamienia epoka brązu kultura łużycka
historia
83-01-04227-3
historia starożytność Polska epoka kamienia epoka brązu kultura łużycka

Książka cudowna która mimo wszystko porusza ważne sprawy i przypomina o autochtonicznym pochodzeniu Polaków - Słowian

Książka jest już trochę zdezaktualizowana. Warto przeczytać, aczkolwiek do wszelkich rodzaju prac pisemnych polecam sięgnąć po zdecydowanie nowsze pozycje.

• Archeologia
  • historia
  • Historia
  • 2016
  • Studia/nauka
  • Historia Starożytna

Dodaj cytat z książki Historia starożytna ziem polskich