Motyl przepaści

Okładka książki Motyl przepaści Serge Brussolo
Okładka książki Motyl przepaści
Serge Brussolo Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Peggy Sue i duchy (tom 3) fantasy, science fiction
Peggy Sue i duchy (tom 3)
Peggy sue et les fantômes: Le papillon des abîmes
Świat Książki
2005-01-01
2005-01-01
Ewa Cieplińska
magia duchy środek ziemi

Seria opowieści o Peggy Sue została przeze mnie przeczytana wiele, oj wiele lat temu... jako dziecko niesamowicie oddziaływała na moja wyobraźnię, wiele scen (zobrazowanych oczywiście wówczas, tj. Podczas czytania) mam w pamięci do dziś jak jakiś kadr z filmu... jedna cześć kupilam nawet jako osoba dorosła, wiadomo nie wywołała już az takich emocji, ale sentyment siedzi dalej, zaklęty.
Cudowna historia, mówię o wszystkich częściach, chyba żadne inne opowieści dla dzieciaków nie wpłynęły na mnie tak intensywnie jak właśnie dzieje peggy sue.

Wszystkie trzy części o Peggy Sue przeczytałam z zżerającą mnie ciekawością i zapartym tchem. Wprawdzie było to już kilka lat temu, lecz nadal uważam tę sagę za niezwykłą i jestem gotowa do niej chętnie wrócić. Od tamtej pory przeczytałam dużo książek, lecz te uważam za wyjątkowe i naprawdę warte przeczytania, ponieważ fabułę mają niepowtarzalną.

Najlepsza cześć z całej tej serii. Polecam wszystkim! :D

Najlepsza cześć z całej tej serii. Polecam wszystkim! :D

książka z tych co się czytało w dzieciństwie,
i o których się pamięta

książka z tych co się czytało w dzieciństwie,
i o których się pamięta

Sympatyczna, młodzieżowa opowiastka. Wspominam ją bardzo dobrze, bo czytałam ją już kilka dobrych lat temu.

• Pacholęctwo
  • Dzieciństwo
  • Czytane wiele razy
  • Serge Brussolo

Dodaj cytat z książki Motyl przepaści