Bracia Hardy. Śmiertelne niebezpieczeństwo

2008-11-01
2008-11-01
Ewa Świerżewska
bracia Hardy przygoda śledztwo niebezpieczeństwo

Wow, nie spodziewałam się takiego zakończenia :D Czytanie tego szło mi średnio, ale dokończyłam. Książka napisana dobrze, oczywiscie humor braci dalej jest, zaskoczył mnie Eddie w AMPP. Ale ksiażka trzyma poziom.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka i miła książka;)

Dostałam ją na koniec kolonii od wychowawców. Potem o niej zapomniałam i tak leżała sobie na półce. Już w październiku przypomniałam sobie o niej, bo musiałam napisać recenzje o jakiejś książce, a nie lekturze. Przeczytałam ją dosłownie w 1 dzień, a potem napisałam o niej recenzje do szkoły.

Lubię takie książki, bo można przy nich odetchnąć od tych cięższych. Bo "Bracia Hardy - Śmiertelne Niebezpieczeństwo" to taki lekki kryminał i do tego jeszcze z humorem;)

Lekka i miła książka;)

Lubię takie książki, bo można przy nich odetchnąć od tych...

Książka typu: łatwa, lekka i przyjemna. Fajne, nasycone postacie.

Książka typu: łatwa, lekka i przyjemna. Fajne, nasycone postacie.

Szczerze mówiąc dawno czytałam tę książkę i długo nie mogłam jej znaleźć na "Lubimy Czytać", dlatego nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła. Dobrze się ją czytało.

Fajny kryminał

Fajny kryminał

Bardzo fajna, przygodowa książka.

Bardzo fajna, przygodowa książka.

Bardzo fajny pomysł na książkę. Podobała mi się, choć zbyt lekko się czytało.

Bardzo fajny pomysł na książkę. Podobała mi się, choć zbyt lekko się czytało.

super książka szkoda że taka krótka!!!

super książka szkoda że taka krótka!!!

Książka bardzo poważna oraz widać, że jest adresowana do starszych czytelników. Posiada wiele zwrotów akcji oraz pokazuje jak czasami może bywać trudne życie nastolatka w czasie dorastania.

Bardzo fajny,młodzieżowy kryminał.Kupiony w Biedronce za 5 zł.
Młodzi ludzie,szukają winnego.Atakowania deskorolkarzy.
Dla mnie bardzo fajna.

Bardzo fajny,młodzieżowy kryminał.Kupiony w Biedronce za 5 zł.
Młodzi ludzie,szukają winnego.Atakowania deskorolkarzy.
Dla mnie bardzo fajna.

• Biblioteka
  • Dla młodzieży
  • Dobre
  • Literatura kryminalna i detektywistyczna, grozy, sensacyjna i przygodowa
  • F 14
  • Dziecięce, młodzieżowe