Przyrzeczenia

1998-01-01
83-7132-371-9
Krystyna Głombik

więcej Więcej

Emily Walcott to zadziorne dziewczę, pasjonujące się końmi i weterynarią. Od lat zaręczona jest z Charlesem, przyjacielem z dzieciństwa. Kiedy do miasteczka
przyjeżdża Tom, sprawy się komplikują.
Jedna ze słabszych powieści pani Spencer. Typowy romansik z płaskimi postaciami.

No taka sobie szczerze mówiąc. Przeczytałam, czasami przeglądnęłam, ale nie zachwycam się.

• Romans
  • Rok 2014
  • 2012 przeczytane (akcja 52)
  • Przeczytane 1999
  • Posiadam :)