Paradoks Cnót. Tom I. Wydanie specjalne

- Kategoria:
- kryminał, sensacja, thriller
- Format:
- papier
- Cykl:
- Paradoks Cnót (tom 1.2)
- Seria:
- Paradoks Cnót
- Data wydania:
- 2025-07-30
- Data 1. wyd. pol.:
- 2025-07-30
- Liczba stron:
- 688
- Czas czytania
- 11 godz. 28 min.
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788367520720
Maja Nowicka jest ambitną panią oficer wrocławskiej policji. Artur Konop vel Śnieg to wciąż nieuchwytny gangster. Dla niej najważniejsza jest prawda, dla niego zasady. Ona dostaje zadanie rozpracowania jego i postawienia go przed sądem. On postanawia pomścić śmierć swojej żony i dobrowolnie wystawia się na celownik.
Przychodzi moment, w którym policjantka i gangster, stojąc po przeciwnych stronach barykady, łączą swoje siły. Pracują nad rozwiązaniem zagadki tajemniczej śmierci jego żony, tym samym trafiają na przekręt koncernu farmaceutycznego. Odkrywają, że rtęciowy biznes rozwinięty na szeroką skalę, pochłaniający kolejne istnienia nie ma nic wspólnego z aspektem życia według wyższych idei i działania dla sprawy.
Pakt zawarty z diabłem prowadzi do prawdy, ale także stawia kolejne pytania i doprowadza do tragicznego końca.
Historia pełna sprzeczności, gdzie trwa odwieczna walka dobra ze złem. Niebezpieczeństwo miesza się z równowagą, a życiodajna trucizna daje początek czemuś wielkiemu.
Farion i Gostyński stanowią najbardziej pożądany realny duet damsko-męski, a literatura, którą tworzą, tętni życiem i namacalną chemią między bohaterami.
Paradoks Cnót to idealna pozycja dla wymagającego dorosłego czytelnika, który w powieści szuka tajemnicy, akcji, emocji i tego czegoś.
Tom I wydania specjalnego zawiera Rtęć i Żelazo z serii Paradoks Cnót.
Kup Paradoks Cnót. Tom I. Wydanie specjalne w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Paradoks Cnót. Tom I. Wydanie specjalne
Poznaj innych czytelników
102 użytkowników ma tytuł Paradoks Cnót. Tom I. Wydanie specjalne na półkach głównych- Chcę przeczytać 77
- Przeczytane 23
- Teraz czytam 2
- Posiadam 4
- Chcę w prezencie 3
- Posiadam wersje papierową 1
- 2025 1
- 12 książek na 2026 1
- Posiadam w papierze 1
- *** Do kupienia 1



































OPINIE i DYSKUSJE o książce Paradoks Cnót. Tom I. Wydanie specjalne
O rany, książka z serii „szkoda, że wpadła w ręce”. Z recenzji na okładce spodziewać się można mega sensacji, wyjaśnianej przez charyzmatyczną parę. A to tani romans, z co trzecią stroną „spicy” scenek, a sensacją jest chyba lanie się po „twarzach”. Czytałam pierwszy tom w którym niewiele się wyjaśnia ale nie zamierzam sięgać po więcej, będę żyła ze słodka niewiedzą.
O rany, książka z serii „szkoda, że wpadła w ręce”. Z recenzji na okładce spodziewać się można mega sensacji, wyjaśnianej przez charyzmatyczną parę. A to tani romans, z co trzecią stroną „spicy” scenek, a sensacją jest chyba lanie się po „twarzach”. Czytałam pierwszy tom w którym niewiele się wyjaśnia ale nie zamierzam sięgać po więcej, będę żyła ze słodka niewiedzą.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKupiłem na MTP i przeczytałem w weekend. Dostałem również autografy
Polecam
Kupiłem na MTP i przeczytałem w weekend. Dostałem również autografy
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPolecam
Hm... Ni to kryminał, ni to romans... Ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie zaliczam tej książki do udanych. Wątki są tak przewidywalne.
Hm... Ni to kryminał, ni to romans... Ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie zaliczam tej książki do udanych. Wątki są tak przewidywalne.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPodoba mi się
Podoba mi się
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to