Poradnik Princzypesy

literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Najlepsze
2024-04-23
2024-04-23

Przepisywanie tiktoka , coz, zawsze to pomysl na ksiazke, moja dziewczyna sie napalila i sobie kupila, mialem okazje przeczytac pare stron i czas zmienic dziewczyne.

Kto zna Monikę z tiktoka lub innych sociali to doskonale wie czego można się spodziewać w środku. Książka doskonale odzwierciedla wizerunek autorki, ktróry prezentuje na swoich kanałach. Znajdziemy tutaj kilkadziesiąt rad dla Princzypesy jak zacząć dbać o siebie, o swój rozwój, swoje hobby i ogólnie jak nie dać podporządkować swojego całego życia swojemu Alvarosowi. Przekaz jest prosty – Princzypesa ma być na pierwszym miejscu.
Podsumowując nie można powiedzieć, że książka jest tragiczna, nie warto jej czytać. Uważam, że warto ją przeczytać ale mieć na uwadze, że nie można traktować wszystkiego co się tam znajduję jako wyznaczniki tego jak powinno się żyć i budować relacje z innymi. Są porady warte uwagi jak i takie, które należy czytać z przymrużeniem oka, a tych jest znacznie więcej ;)

Dodaj cytat z książki Poradnik Princzypesy