Ciećwierz

Okładka książki Ciećwierz Natasza Socha
Okładka książki Ciećwierz
Natasza Socha Wydawnictwo: Purple Book Cykl: Florentyna (tom 4) Seria: Grey Book kryminał, sensacja, thriller
Florentyna (tom 4)
Grey Book
Purple Book
2023-05-17
2023-05-17

178/2023 (E)

178/2023 (E)

Nie mogłam się powstrzymać. No i szybko przeczytałam już czwarta część z moją ulubienicą Florentyną. Po dość drastycznym zakończeniu poprzedniej części wreszcie życie Florci zaczyna się układać. Ale czy na pewno? Po kolejnym szoku na końcu książki, sądzę, że będzie niespodzianka. Ale tajemnice jej męża w końcu wyszły na jaw. Życie Florentyny znowu odmieniło się o 180°. Ciągle coś 😜

To tak prywatnie. A wracając do fabuły, Florentyna że swoim zespołem musi znaleźć zabójcę dwóch staruszek, które zostały zamordowane w jednym z domów na terenie Poznania. Zabójstwo było brutalne. Podejrzewają porachunki, kradzież, sprawy prywatne. Ale komu takie staruszki mogły zaleźć za skórę? Oj jest wiele do wyjaśnienia.

Jak zwykle super. Z książki na książkę uwielbiam Florentynę coraz bardziej. Jestem ciekawa co teraz wymyśli. Co zrobi z różowymi rzeczami? I jak potoczy się jej życie. Może Pan prokurator trochę namiesza. Tak mi się coś wydaje...

Polecam 💪💪💪

Krótki, szybkie w czytaniu, ale dynamiczne w fabule. Zdecydowanie polecam. Myślę, że spokojnie można czytać osobno. Aż tak się nie zazębiają te tomy.

Książka nawet taka sobie, człowiek potrafi wiele wytrzymać ale są granice tej wytrzymałości

Niezła historia, ale okładka chyba do innej książki z tą nie widzę związku.

Niezła historia, ale okładka chyba do innej książki z tą nie widzę związku.

Kolejny dobry kryminał na jeden wieczór. W sam raz na lato.

Kolejny dobry kryminał na jeden wieczór. W sam raz na lato.

Naprawdę świetny kryminał taki na raz. Konkret i sama esencja tego co powinno się znaleźć w takiej pozycji. Wydaje mi się, że autorka zdecydowanie rozwija się w tym gatunku. Świetne zakończenie.

Audiobook.
Świetnie poprowadziła fabułę autorka a kiedy doszedłem do końcówki to aż miałem ciarki odsłuchując ostatni kwadrans.
Napisana z polotem i zostałem trafiony przez p. Nataszę prosto w serce.
Polecam.

Audiobook.
Napisana z polotem i zostałem trafiony przez p. Nataszę prosto w serce.
Polecam.

Lubię mini-kryminały Nataszy Sochy. Akcja jest skondensowana, autorka skupia się na meritum. W tej części wyjaśniona zostaje sprawa z życia prywatnego Florentyny, która ciągle ją przytłacza. A sprawa, nad którą Florentyna pracuje jako policjantka, zaczerpnięta jest z prawdziwego życia. Nigdy bym nie wpadła na to, kim jest sprawca zabójstwa.

• Biblioteka
  • E-booki