Jesteś moją zagadką. Honey

Autorka
@nana_bekher_autorka

Wydawnictwo
@lovebook_stronymilosci

Romans biurowy z niesamowitą pomyłką.
Pożądanie rosnące z każdą chwilą.Następna książka autorki która spodobała mi się od pierwszego rozdziału .
Autorka ma świetne pióro jej książki czyta się z przyjemnością,bohaterowie znakomicie wykreowani .
Bardzo polubiłam główych bohaterów ale i nie tylko .
On jeden a ich jest dwie piękne bliźniaczki .Którą wybierze ?
Z książką przeżyłam super chwilę 😊.
Książka ma przepiękna okładkę
Bardzo polecam opis książki znajdziecie w zapowiedzi post poniżej .

Bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania książki autorce @nana_bekher_autorka😍😍
I za egzemplarz wydawnictwu
❤️❤️❤️

Współpraca reklamowa z @nana_bekher_autorka , wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

#maratonpelenmilosci i#polskieblookover#książkowescrabble#

"Jesteś Moją Zagadką
Honey"

Autorka
@nana_bekher_autorka

Wydawnictwo
@lovebook_stronymilosci

Romans biurowy z niesamowitą pomyłką.

Recenzja

[…]-Wiesz, Honey - powiedział, chowając telefon do kieszeni- jesteś dla mnie zagadką[…]

Co byście zrobiły, gdyby nad wyraz przystojny mężczyzna wyszeptał Wam te słowa? Jakbyście zareagowali?

Jedna noc, jedno spotkanie, a wprowadza niemałe zamieszanie w życiu naszej bohaterki. Honey zdobywa pracę w najlepszej firmie architektonicznej jak główna pani architekt. Spotyka w niej swego szefa, czyli Nicolasa który ubzdurał sobie, że ją już poznał, natomiast ona uparcie twierdziła, że nie. Wkrótce dowiaduje się, że…. Tego sami musicie się dowiedzieć czytając tą pozycję.

Niebanalna, nietuzinkowa historia o zwykłym nieporozumieniu, które przerodziło się w wielką miłość. Autorka umiejętnie połączyła spokojną Honey z temperamentnym i mega przystojnym Nicolasem, dla którego miękły kolana, a głos dosłownie grzęsł w gardle. Włoski na ciele stawały dęba, a policzki czuły nadmiar gorąca. Nie szło się od niej oderwać, bo każda strona przynosiła kolejne rewelacje, szybkie akcje, przyjemne doznania i gorące momenty. Nana znakomicie prowadzi swe pióro i nie można się z nią nudzić.

Czekam również na książkę o Holly, bo teraz jestem ciekawa, jaka jest naprawdę. Czym się kieruje w życiu i dlaczego nie chce…. A tą pozycję mega polecam. Połknięcie ją dosłownie w dwa dni lub nawet w jeden.

Recenzja

Dla mnie świetna ! Uwielbiam ta autorkę , jej książki same się czytają !

Dla mnie świetna ! Uwielbiam ta autorkę , jej książki same się czytają !

"Jesteś moją zagadką Honey" autorstwa @nana_bekher_autorka to historia Nicka i Honey którą otrzymałam od @lovebook_stronymilosci w ramach współpracy reklamowej/ recenzenckiej

Jest to historia gorąca i namiętna bo autorka nie każe nam długo czekać na "te" sceny. Chyba dawno nie czytałam książki w której już na pierwszych stronach zostajemy wraz z bohaterami rzuceni na głęboką wodę niesamowitych doznań. Któż by mógł przewidzieć że jednonocna przygoda będzie początkiem czegoś wyjątkowego.

Dwie siostry i jeden seksowny mężczyzna którego zachowanie wręcz mnie rozbawiało. Zagadka której rozwikłania podejmie się Nick wcale nie była taka trudna. Droga do poznania prawdy upłynęła mi dosłownie na wybuchach śmiechu. Przekomarzanki Honey z szefem jakie stworzyła Nana na kartach swojej książki to idealny pomysł na popołudnie lub wieczór z książką.Tak też było w moim przypadku. Nie dość że bardzo przyjemnie spędziłam czas z bohaterami, było zabawnie i gorąco. To jeszcze ani się obejrzałam a historia już dobiegała końca.Nana po raz kolejny mnie nie zawiodła a wręcz utwierdziła w przekonaniu że każda kolejna jej książka trafia w moje gusta jeszcze bardziej.

Z największą przyjemnością polecam ten tytuł każdemu kto lubi klimaty romansu biurowego z dużą dawką humoru i pikantnymi scenami. Coś czuję że będzie to tytuł który z czystym sumieniem mogę polecić mojej starszej siostrze, i mam pewność że jej również przypadnie do gustu choć jest dużo bardziej krytycznym czytelnikiem niż ja.

Pobrana na szybko w wersji elektronicznej, bo o autorce ostatnio coś słyszałam, a skoro ma takie wysokie oceny to będzie w sam raz przyjemnym romansidłem na relaksujący wieczór...

No i nie, znowu nie!
Już chyba zupełnie przestanę wierzyć w przedstawiane tu oceny!
No ludzie, toć to nie opis romansu tylko zwyczajne molestowanie, i to w miejscu pracy. Jaka normalna dziewczyna pozwala żeby jej nowy szef na dzień dobry przyciskał ją do siebie, wpychał jej język do gardła i wciskał rękę pod spódnicę, poza tym co chwilę gapił się na jej dekolt i wmawiał, że ze sobą spali, i to wszystko w miejscu pracy. A ona jeszcze się w nim zakochuje, bo w sumie to jest trochę dziwny, ale taki uroczy! Nie pojmuję tego😵
Poza tym już abstrahując od tego, to totalny brak chemii, zero romantyzmu, a glowny bohater z takiego podrywacza robi się nagle słodziutkim i zakochanym aniołkiem.
Daję te 4 gwiazdki bo jednak dotrwałam do końca, ale autorce już podziękuję.

No i nie, znowu nie!
Już chyba zupełnie przestanę wierzyć w przedstawiane tu oceny!

Nana Bekher powraca do nas z kolejną cudowną historią pokochałam od samego początku. Każda powieść wnosi coś innego i lekkiego, że chce aż się ją czytać. Opowieść o Nicholasie i Honey to dopiero początek fascynującej przygody.
Nicholas McKinley po latach musi wrócić do Miami. Ojciec jest chory i musi odpocząć a ktoś musi zając się przez ten czas firmą. Jaxon, choć jest na miejscu to pod okiem brata musi jak najszybciej wdrążyć się w zarządzaniem firmy. Wieczorem bracia postanawiają spotkać się w barze. Wszystko było dobrze dopóki nie spotkał pewnej kobiety nazwanej przez niego whisky.
Następnego dnia Nicholas pojawia się w firmie i widząc tę samą kobietę, która uciekła mu z łóżka postanawia przypomnieć jej, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Niestety kobieta uparcie twierdzi, że go nie zna. Nie wie, co ma myśleć, choć ma siostrę bliźniaczkę to wierzy jej ponad wszystko.
W firmie Nicholasa dzieje się coś niedobrego i musi jak najszybciej wracać. Choć jest rozdarty i sam nie wie, co ma począć z Honey.
Z kim tak naprawdę Nicholas spędził namiętną noc?
Kogo wybierze mężczyzna?
Czy ta historia zakończy się szczęśliwym zakończeniem?
Autorka w ciekawy sposób podtrzymuję akcję książki, aby czytelnik nie mógł się nudzić a barwne obrazy, żywe dialogi i realistyczne postacie jak również umiejętnie podtrzymuję napięcie. Najbardziej podobało mi się zakończenie, lecz nie ukrywam, że z miłą chęcią przeczytałabym losy Holly i Sergia.

„Jesteś moją zagadką. Honey” jest to niezwykła opowieść o miłości, trudnej przeszłość i szczęściu, na które trzeba tak naprawdę zawalczyć. Powieść porusza i rozgrzewa te najtwardsze serca i nawet przez najmniejszą chwilę nie przestaję zaskakiwać. Przekonajcie się sami, że naprawdę warto dać drugą szansę tej wyjątkowej osobie, aby móc budzić się każdego ranka wiedząc, że zrobiło się wszystko, co było możliwe. Sprawdźcie sami ja się przekonałam i już wiem ze warto zarwać nockę dla tak wspaniałej książki.

No to może jeszcze jedna recenzja i tym razem książka, która nie była do recenzji, ale uwielbiam pióro autorki i już czytałam tę historię, więc chciałam wam polecić coś lekkiego do przeczytania.

„Jesteś moją zagadką Honey” Nana Bekher to romans idealny, aby odpocząć od ciężkiego tygodnia w pracy.

Co byście zrobili, jak wasza siostra bliźniaczka przespałaby się z waszym nowych szefem? A na domiar tego wszystkiego wasz nowy szef myśli, że to wy się z nim przespałyści 🤯.

Zabawna historia prawda?

Nasza główna bohaterka Honey jest zdolną architekt. I jak poznaje swojego nowego szefa ten prawie się na nią rzuca. Nicholas nie może zrozumieć, dlaczego kobieta go nie poznaje, skoro spędzili upojną noc. Mężczyzna cały czas próbuje zrozumieć, czemu kobieta go odtrąca, a on waruje na jej widok. Jak Honey przedstawia mu swoją siostrę Holly ten zaczyna rozumieć co się stało. I tak moi kochani zaczyna się naprawdę cudowna historia, od której trudno wam się będzie oderwać.

Honey to zraniona kobieta. Jej siostra już raz zrobiła jej takie świństwo i przespała się z jej chłopakiem i teraz ona nie potrafi zaufać mężczyźnie i wzbrania się przed każdym związkiem.

Nicholas od samego początku mi imponował, że nie poddawał się tak łatwo. I nawet jak poznaje prawdę, to nie rezygnuje z naszej Honey i chce jej pokazać, że zależy mu na niej.

Cała historia jest lekka i gwarantuję wam świetnie spędzony czas z bohaterami. Poznamy też trochę historii Holly, ale więcej o niej będzie w najnowszej książce autorki.

Także kochani książka dostępna w księgarniach oraz na Legimi. Serdecznie polecam.

Nana Bekher autorka
LoveBook

#recenzja #nanabekher #lovebookstronymiłości #jesteśmojązagadkąhoney #czytamlegalnie #kochamksiazki #zaczytanamama86 #romans #ciekawaksiążka

Co byście zrobili, jak wasza siostra bliźniaczka przespałaby się z waszym...

Powiem Wam tak, kolejny raz spotykam się z twórczością autorki i jestem pełna podziwu że można napisać tak delikatną, subtelną, zmysłową książkę. Genialna fabuła, dobrze wykreowani bohaterowie to same zalety. Ciekawe dialogi, fajne przepychanki słowne sprawiły że od pierwszej kartki chciało się czytać więcej i więcej, ciężko było się oderwać. Do tego czcionka przyjazna dla oka. Dynamiczna akcja nie pozwoli się nudzić podczas czytania.
To dobry, lekki romans biurowy.

"Ta dziewczyna miała w sobie coś wyjątkowego, a przy okazji wprowadzała chaos w moje życie. Zastanawiałem się, jak nad nim zapanować..."

Jedna gorąca noc...a przez nią tyle problemów...

Seksowny, inteligentny, zabójczo irytujący i szalony Nicholas, to syn starego szefa firmy McKinley. Powraca do Miami żeby pomóc w prowadzeniu firmy. Jego beztroski brat wyciąga go na imprezę, gdzie poznaje sexi blondynę. Spędza z nią noc, a ta z rana znika bez żadnego słowa.
Gdy następnego dnia spotyka w biurze poznaną dziewczynę, jest w szoku. Kobieta nie przyznaje się do spędzonej z nim nocy jest wręcz oburzona.
Kreatywna, dobra w fachu architekta Honey szybko domyśla się że Nicholas musiał spędzić noc z jej siostra bliźniaczka, a nie z nią. Jednak budzi to pewne wątpliwości ponieważ siostra była chora w dany weekend. No chyba że ja oszukała...
Nick przez to, że spróbuje poznać prawdę, zacznie się zbliżać do kobiety i sam odkryje, że coraz lepiej czuje się w jej towarzystwie i że zaczyna mu zależeć na niej.
Co się wydarzy, jak prawda wyjdzie na jaw?
Czy Honey da szansę Nicholasowi?
Jak potoczą się dalej sprawy związane z wyjazdem do Singapuru?

"Ten facet był jak diabeł wcielony. Diabeł pożądania...."

Poukładana Honey, szalona Holly to super przedstawione w książce siostry :) według mnie one też zasługują na szczęście i prawdziwa miłość. Bardzo mi się podobało porównanie sióstr :) A Nicholasa czekać będzie nielada wyzwanie oraz decyzje, które zaważą nie tylko na jego planach zawodowych ale również na tych sercowych.
Jeśli macie ochotę na niezobowiązującą historię miłosna z humorem to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.
Ja bawiłam się dobrze!
Dziękuję :)

Honey już jako nastolatka została skrzywdzoną przez swojego chłopaka i siostrę. Nie ufa płci przeciwnej i do tej pory nie weszła w żadną relację.
Gdy poznaje swojego nowego szefa ,ten bierze ją za kobietę z , którą spędził noc, a ona wymknęła mu się rano z domu. Ona ma wrażenie, że on totalnie zwariował, gdy na światło dzienne wychodzi ,że noc spędził z jej siostrą, ale w między czasie zdążył zauroczyć się Honey.
Emocjonalny rollercoster jaki zafundowała nam autorka to nie dopowiedzenie roku. Przedstawiła nam historię w której zranione duszę będą walczyć o swoje szczęście. Tylko czy to się uda ,gdy z tyłu głowy ciągle będzie siedzieć Honey to ,że Nicholas spał z jej własną siostrą? Dużo rozterek ,wyjścia ze strefy komfortu i zabawych dialogów sprawiło, że książkę czyta się naprawdę szybko ,a dzięki lekkiemu stylu pisania autorki wcale nie chce się jej odstawić na półkę. Podobały mi się również sceny namiętności ,które nie były napisane na siłę ,tylko przyjemnie z dozą pikanterii. I choć dobrze znam twórczość autorki, to ta książka jest według mnie najlepsza!
Ciekawa fabuła, fantastyczna kreacja bohaterów i ogrom emocji ! Tylko czytać! ❤️

Nicholas pojawia się w Miami, by pomóc choremu ojcu w prowadzeniu firmy i już pierwszego dnia pobytu poznaje kobietę, z którą spędza noc. Ta znika, gdy on jeszcze śpi.
Nieoczekiwanie spotyka ją kolejnego dnia w biurze, a ona "udaje", że go nie zna. Okazuje się, że Honey ma siostrę bliźniaczkę- Holly i to ona oddała się jej szefowi.
Jednak między Nickiem a Honey zaczyna rodzić się uczucie i pożądanie, chociaż nie wszystko okaże się takie proste...
To lektura zdecydowanie dla fanów literatury erotycznej ze sporą ilością gorących scen. Książka napisana jest lekkim językiem i czyta się ją błyskawicznie. Ja jednak wolę delikatniejszą odsłonę Nany i tu dla mnie osobiście było nieco zbyt dużo uniesień, opisanych czasem za bardzo dosadnie.
Ogólnie fabuła jest przemyślana, a kreacja bohaterów pierwszo- jak i drugoplanowych bardzo dobra. A zakończenie... Drugi tom już wkrótce

Jednak między Nickiem a Honey zaczyna...

• Romans
  • Od wydawnictwa