Okładka książki Black. Restless soul Zuzanna Kulik
2023-04-12
2023-04-12

Przyjemna lekka książka

Przyjemna lekka książka

Dosyć przewidywalna książka jak dla mnie. Taka.... poprawna. Oczekiwałam czegoś... więcej? Z większym morałem, bardziej życiowego? Sama nie wiem, jak do końca to określić. Momentami czułam się zmęczona tym romansem i bohaterami.

Podsumuje Simona: Psychopata, zboczeniec, morderca, maniak seksualny.. Łatwo się czytało ale te wulgaryzmy że szkoda gadać.

Black. Restless soul

Chloe Millers po przyjeździe do rodzinnego miasta, postanawia rozpocząć studia na pobliskim Uniwersytecie w Portland. Ma plan, w którym zakłada, że zostanie niewidzialna dla płci przeciwnej, że będzie się skupiała na nauce i pomocy dziadkom. Czy jej plan w całości wypali? 🤔

Pewnego dnia kobieta spotyka starych znajomych, a są nimi bracia Salvatore. Czy cała trójka starych przyjaciół może wywrócić plan nowego życia do góry nogami? 🤔 Wszystko w życiu jest możliwe 😁.
Co chcą od kobiety Ci mężczyźni? 🤔 Co wydarzyło się, jak byli dziećmi? 🤔 Co sobie obiecali? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

W tej książkowej pozycji najbardziej przykuwa uwagę okładka na książce, jest taka czarna jak nie jedno serce, ale tylko na początku 🖤🖤 🤍.
Historia wciąga od pierwszej strony, trzyma w niepewności do końca.

Pamiętajmy zawsze, że każdy z nas ma inny gust i co innego mu się podoba 😁.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Black. Restless soul

Pewnego dnia kobieta spotyka starych znajomych, a są nimi bracia Salvatore....

Bardzo szybko i przyjemnie się czyta.

Bardzo szybko i przyjemnie się czyta.

On czekał na ten moment bardzo długo, aż nadarzyła się okazja ponownego stanięcia twarzą w twarz. Ona również o nim nie zapomniała, pragnęła go przez wiele lat.

Chloe wraca do rodzinnego miasta gdzie myśli, że zazna odrobinę spokoju. Postanawia zostawić przeszłość za sobą i zaczyna studia na pobliskim uniwersytecie. Priorytetem jest nauka nic i nikt nie ma prawa zakłócić jej spokoju. Niestety nie jest jej to dane ponieważ na jej drodze ponownie staja bracia Salvatore, z którymi spędziła dzieciństwo. Trzej dorośli mężczyźni wywracają jej życie o sto osiemdziesiąt stopni. Najstarszy z nich Simon ma swój plan i przed zrealizowaniem tego co sobie postanowił nic i nikt go nie powstrzyma.

Książkę kupiłam gdyż zaciekawił mnie opis i nazwisko Salvatore, które kojarzy mi się z "Pamiętnikami wampirów". Historia od samego początku bardzo lekka i przyjemna. Czyta się szybko i z zaciekawieniem. Opowiada o wielkiej dziecięcej miłości, która z latami rozłąki nie blaknie tylko się pogłębia. Uczucie mężczyzny jest szczere, można powiedzieć, że na jej punkcie ogarnia go szaleństwo. Ona mimo iż nie przestała go kochać gubi się w tym co czuje odpycha i przyciąga. Chloe i Simon jak są razem to wszystko płonie, uzupełniają się wzajemnie. Polubiłam ją i jego oraz Tylera i Chase, który potrafi rozbawić i załagodzić napiętą sytuację. Gorąco polecam.

Mi się podobała lubię takich samców Alfa .trochę za krótka wszystko tak szybko się działo.Czasem zachowanie bohaterów irracjonalne ,ogólnie akcja działa się wokół sprawy odzyskania miłości ,polecam

Książkę poznałam w formie audiobooka. Historia sama w sobie naprawdę mi się podobała, choć nie jest to raczej książka która na dłużej zapadnie mi w pamięci. Fabuła była ciekawa, nie było jakiś zbędnych scen, które by się tylko ciągnęły i naprawdę miło spędziłam przy niej czas. Jedyne co mi przeszkadzało to lektorka, która czytała ta książkę trochę monotonnie i czasami brzmiała jak jakiś robót czytając ją ciągiem. No ale to jest już uwaga typowo do audiobooka, a nie samej fabuły książki💕

⭐6,5/10

Książka ogólnie dobra. Zakochałam się w najmłodszym bracie jest cudowny a jego humor obezwładniający. Simon to straszny typ macho ona jest moja i koniec, ciężki przypadek I nie przypadł mi do gustu. A Chloe to tępa idiotka która już dawno powinna z tamtąd uciekać. Główni bohaterowie do kitu a postacie poboczne super szczególnie dziadek z kijem bejsbolowym.

Przyjemna w czytaniu i do pochłonięcia w jeden dzień.

Przyjemna w czytaniu i do pochłonięcia w jeden dzień.

• Romans
  • Współpraca