rozwińzwiń

The Bookshop on the Shore

Okładka książki The Bookshop on the Shore autora Jenny Colgan,
Okładka książki The Bookshop on the Shore
Jenny Colgan Wydawnictwo: Sphere Books Cykl: Kirrinfief (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans
Format:
papier
Cykl:
Kirrinfief (tom 2)
Tytuł oryginału:
The Bookshop on the Shore
Data wydania:
2019-01-01
Data 1. wydania:
2019-01-01
Język:
angielski
Średnia ocen

6,5 6,5 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup The Bookshop on the Shore w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki The Bookshop on the Shore

Średnia ocen
6,5 / 10
2 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce The Bookshop on the Shore

avatar
574
434

Na półkach: ,

Świetna kontynuacja "Objazdowej księgarni". Książkę można czytać oddzielnie. Spotykamy w niej ludzi poznanych w pierwszej części, ale tym razem główną bohaterką jest Zoe matka samotnie wychowująca synka. Piękna i wzruszająca historia o miłości do dziecka i determinacji młodej kobiety do realizacji swoich marzeń.
To co łączy bohaterki obu części Ninę i Zoe, to także wyrozumiałość, empatia i miłość do książek:
" Gdy potrafisz czytać, wszystkie drzwi stoją przed tobą otworem. Reszta to tylko kolorowanie obrazków. "
POLECAM. Czekam na dalsze części :)

Świetna kontynuacja "Objazdowej księgarni". Książkę można czytać oddzielnie. Spotykamy w niej ludzi poznanych w pierwszej części, ale tym razem główną bohaterką jest Zoe matka samotnie wychowująca synka. Piękna i wzruszająca historia o miłości do dziecka i determinacji młodej kobiety do realizacji swoich marzeń.
To co łączy bohaterki obu części Ninę i Zoe, to także...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
1673
651

Na półkach:

To książka, która nawiązuje do "Objazdowej księgarni" ale możecie czytać ją niezależnie. Mnie osobiście bardziej podobała się właśnie poprzednia powieść autorki, ale niezmiennie jestem zachwycona miłością do książek wylewającą się z każdej strony. Klimatyczna Szkocja, młoda mama, której wszystko sypie się z rąk oraz szef, o którym można usłyszeć straszne plotki. To wszystko tworzy całość, która pochłania czytelnika. Wiem, że to obyczajówka, nie romans, ale boli mnie, że wątek romantyczny został poprowadzony w tak lekceważący sposób. To moje główne zastrzeżenie.

To książka, która nawiązuje do "Objazdowej księgarni" ale możecie czytać ją niezależnie. Mnie osobiście bardziej podobała się właśnie poprzednia powieść autorki, ale niezmiennie jestem zachwycona miłością do książek wylewającą się z każdej strony. Klimatyczna Szkocja, młoda mama, której wszystko sypie się z rąk oraz szef, o którym można usłyszeć straszne plotki. To wszystko...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
542
282

Na półkach: ,

Bardzo ciepła i otulająca historia. Czytając ją rozumiałam Zoe

Bardzo ciepła i otulająca historia. Czytając ją rozumiałam Zoe

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

246 użytkowników ma tytuł The Bookshop on the Shore na półkach głównych
  • 141
  • 103
  • 2
41 użytkowników ma tytuł The Bookshop on the Shore na półkach dodatkowych
  • 20
  • 10
  • 5
  • 2
  • 2
  • 1
  • 1

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki The Bookshop on the Shore

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki The Bookshop on the Shore