Walcząc z pożądaniem

- Kategoria:
- literatura obyczajowa, romans
- Format:
- papier
- Cykl:
- British Bad Boys (tom 1)
- Tytuł oryginału:
- Dirty English
- Data wydania:
- 2022-03-30
- Data 1. wyd. pol.:
- 2015-10-01
- Liczba stron:
- 320
- Czas czytania
- 5 godz. 20 min.
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788328720992
- Tłumacz:
- Sylwia Chojnacka
Kickbokser z bliznami.
Dziewczyna z zasadami.
Jedna noc niepohamowanej pasji.
O Elizabeth Bennett musicie wiedzieć trzy rzeczy: jest piekielnie bystra, zawsze musi mieć kontrolę i żyje według skrupulatnie wyznaczonych reguł. Na własnej skórze przekonała się, że osoby, które kocha się najbardziej, najmocniej cię zranią. Potem jednak poznaje Declana Blaya, nowego sąsiada mieszkającego w jej apartamentowcu.
Declan to wytatuowany brytyjski kickbokser, a w dodatku uczelniany bad boy, którego Elizabeth powinna unikać, ale kiedy ratuje ją przed katastrofą na studenckiej imprezie, wszystkie jej zasady dotyczące seksu i miłości przestają mieć znaczenie. Ona daje mu jedną noc niepohamowanej pasji, jednak Declan pragnie czegoś więcej.
Mieszkają obok siebie, ich sypialnie oddziela tylko cienka ściana, a Declan nieustannie marzy o tym, by na zawsze posiąść wrażliwą sąsiadkę.
Jedna noc. Dwa zranione serca. Pożądanie, jakiego jeszcze nigdy nie czuli.
Kup Walcząc z pożądaniem w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Walcząc z pożądaniem
Poznaj innych czytelników
826 użytkowników ma tytuł Walcząc z pożądaniem na półkach głównych- Przeczytane 590
- Chcę przeczytać 222
- Teraz czytam 14
- 2022 29
- Posiadam 21
- Ulubione 14
- Romans 11
- Legimi 11
- Sportowcy 9
- Ebooki 7




































OPINIE i DYSKUSJE o książce Walcząc z pożądaniem
Przeczytałam. Opis jakoś bardziej zachęcał i wyobrażałam sobie inaczej te historie. Tragedii nie było ale no.. Nic specjalnego.
Przeczytałam. Opis jakoś bardziej zachęcał i wyobrażałam sobie inaczej te historie. Tragedii nie było ale no.. Nic specjalnego.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPrzyjemna, lekka, krótka, szybko się czyta, fajna na jeden wieczór.
Przyjemna, lekka, krótka, szybko się czyta, fajna na jeden wieczór.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo touwielbiam ta autorkę i uwielbiam ta serię 😍😍😍😍 mam nadzieje ze wszytskie ksiazki tej autorki zostana wydane w PL. jedyne zastrzeżenie: uważam ze oryginalny tytul i okladka sa 100x lepsze
uwielbiam ta autorkę i uwielbiam ta serię 😍😍😍😍 mam nadzieje ze wszytskie ksiazki tej autorki zostana wydane w PL. jedyne zastrzeżenie: uważam ze oryginalny tytul i okladka sa 100x lepsze
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKsiążkę czyta się świetnie, ma w sobie duży przekaz. Polecam.
Książkę czyta się świetnie, ma w sobie duży przekaz. Polecam.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toObiecujący lekki początek ale druga połowa książki już mniej wciągająca
Obiecujący lekki początek ale druga połowa książki już mniej wciągająca
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toBardzo polecam !
Bardzo polecam !
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPodobała mi się ta książka, ponadto uważam, że była bardzo dobrze napisana. Chętnie dałabym wyższą ocenę, ale zastanowiłam się, na ile zapadła mi ta historia w pamięć... (Robię się ostatnio coraz bardziej wybredna, cóż ;-P)
Na pewno podoba mi się charakter Declana - cieszę się, że autorka, pomimo jego uczestnictwa w walkach, nie zrobiła z niego typowego, niegrzecznego chłopca, za to jest odpowiedzialny i miły. Elizabeth też jest w porządku, chociaż w jej wątku z Colbym jakby czegoś zabrakło... takiego malutkiego ułamka... czegoś. Ale ogólnie uważam, że i tak wyszło super i z ogromną dozą realizmu.
Do przeczytania zdecydowanie polecam :)
Podobała mi się ta książka, ponadto uważam, że była bardzo dobrze napisana. Chętnie dałabym wyższą ocenę, ale zastanowiłam się, na ile zapadła mi ta historia w pamięć... (Robię się ostatnio coraz bardziej wybredna, cóż ;-P)
więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo toNa pewno podoba mi się charakter Declana - cieszę się, że autorka, pomimo jego uczestnictwa w walkach, nie zrobiła z niego typowego, niegrzecznego...
Ta książka jest mega cute. Declan jest całkiem fajnym bohaterem, Elizabeth trochę mniej, bo miała dziwne zachowania niektóre. Ale jako para są super. Podobało mi się też to, że główna bohaterka nie jest totalnie zniszczona, tylko ma jednak siłę i pokazuje, że nawet po traumie można się podnieść. Jest wiele książek, które mają podobny motyw, jednak to jest chyba pierwsza książka, która pokazuje całą sytuację Elizabeth w innym świetle. Co jak dla mnie jest ogromnym plusem. Do tego Dax też jest super bohaterem, dlatego nie mogę się doczekać kolejnej części. Jedyne co mi przeszkadzało, to motyw z ważką. Trochę sztuczny jak dla mnie.
Ta książka jest mega cute. Declan jest całkiem fajnym bohaterem, Elizabeth trochę mniej, bo miała dziwne zachowania niektóre. Ale jako para są super. Podobało mi się też to, że główna bohaterka nie jest totalnie zniszczona, tylko ma jednak siłę i pokazuje, że nawet po traumie można się podnieść. Jest wiele książek, które mają podobny motyw, jednak to jest chyba pierwsza...
więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo toBardzo przyjemna opowieść, którą świetnie się czyta. Polecam
Bardzo przyjemna opowieść, którą świetnie się czyta. Polecam
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo tojakie to było złe ,język infantylny teksty kiepskie
jakie to było złe ,język infantylny teksty kiepskie
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to