Kasa i perwersje

Okładka książki Kasa i perwersje Meghan March
Okładka książki Kasa i perwersje
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: Kasa i perwersje (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Kasa i perwersje (tom 1)
Tomasz F. Misiorek
romans współczesny

2078

To jest ten typ książki, gdzie:
a) 90% to powtarzające się sceny zbliżeń, 10% to faktyczna (ciekawa) fabuła, czyli wyłączam się na 4637534578836587367 scenie, bo ileż można.
b) podział na trzy tomy jest totalnie z dupy i odczuwam mocny skok na kasę (całość ma ledwie 550 stron, rly, tomy kończą się dosłownie w połowie akcji).
c) nie wiem, dlaczego dotrwałam do końca.

Poza tym lanie whisky po miejscach intymnych? Proszę się nade mną zlitować, komu się to podoba? :/

To jest ten typ książki, gdzie:
c) nie wiem, dlaczego dotrwałam do końca.

Poza...

Kurczę, trochę mi się wydaje, że to pierwsza, albo jedna z pierwszych książek tej autorki, bo jest bardzo płaska. Jakby trochę brakuje mi jakiegoś backgroundu u bohaterów i w ich relacji. Wydaje mi się, że jakby to była pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam, to bym mogła nie sięgnąć po resztę.

Było się kiedyś młodym i bardzo głupim, albo może nawet zdesperowanym. Czytałam tę serię już kilka lat wstecz w nieoficjalnym tłumaczeniu co było jednym z największych błędów jakie można było popełnić (obiecałam sobie wtedy że więcej tego nie zrobię i trzymam się tego). Nie było to miłe przeżycie, więc przyszła pora je zweryfikować i przeczytać jeszcze raz tym razem jak należy i wyrobić sobie zdanie na ten temat.

Nie lubię czytać serii o jednej parze. Zawsze to było dla mnie rozwlekanie historii na siłę, która skrócona do jednego grubszego tomu nic nie straciłaby z fabuły. Z reguły wybieram serii gdzie każdy tom opowiada o innej parze ale w kontekście serii tworzy jedna wspólna całość (tak jak w przypadku Sekretów i namiętności autorki). Jednak z sentymentu do autorki czasem trzeba się poświęcić. Chociaż przyznać muszę że nie czytałam takiej serii od lat i na pewno nie pisałam nigdy do niej opinii.

No ale od początku. Mamy tutaj dużo kasy i nieco mniej perwersji (chociaż postrzeganie tego drugiego to już kwestia indywidualna). Creighton to bogaty, dominujący i arogancki mężczyzna, który seks traktuje jak polowanie. Tym razem na cel obiera Holly, młodą, nieco zagubioną początkująca piosenkarkę country. Dzieli ich 11 lat i przepaść dotycząca wyglądu ich codzienności i planów na przyszłość. Za to łączy ich niesamowite pożądanie i elektryzująca namiętność. Ta dwójka to mieszanka wybuchowa która mimo to próbuje stworzyć coś co ma szansę na przyszłość.

To nie jest wymagającą książka. Ba! To nawet nie jest romans, a pełnokrwisty erotyk. Nie znajdziemy tu za wiele treści, za to bardzo dużo seksu, wulgaryzmów i namiętności napędzającej fabułę. W dodatku książkę czyta się bardzo szybko, jak mają to do siebie tego typu trylogię. To nie jest wybitna lektura i nigdy nie miała taka być – ot klasyczny erotyk który ma pobudzić wyobraźnię i rozpalić zmysły, umilając szarą codzienność.

Z sentymentu do autorki i z racji faktu że dawno nie czytałam klasycznego erotyka 7/10.

Na półkach: , , , , , , , ,

Bogaty
Dominujący
Perwersyjny
Wulgarny
Nie przywiązywał się. Liczył się tylko seks ale był już znudzony nawet wielo-wielokątami.
Jego, o 11 lat młodsza, nowa żona jest dla niego nikim więcej niż kolejnym nabytkiem. Jest jego własnością, która ma być dokładnie taka jakiej on chce. Na każde jego żądanie.
Był dla niej, początkującej piosenkarki country, jedynym ratunkiem. Ale czy rzeczywiście był ratunkiem czy może zwiastował jej upadek?

Jeśli ktokolwiek liczy na coś więcej, niż wulgarny język i liczne sceny seksu, to zdecydowanie ta historia nie jest dla niego. Choć początek nie zwiastował nic ciekawego to dalej bardzo przyjemnie się słuchało.

Bogaty
Dominujący
Perwersyjny
Wulgarny
Był dla niej, początkującej piosenkarki country, jedynym ratunkiem. Ale...

Taka książka na jeden raz.
Raczej nie jest to wybitne dzieło literackie.
Zdecydowanie dla mniej wymagających.
Historia szybka, krótka i na temat, bez większych szczegółów.

Taka książka na jeden raz.
Raczej nie jest to wybitne dzieło literackie.
Zdecydowanie dla mniej wymagających.
Historia szybka, krótka i na temat, bez większych szczegółów.

Bardzo dobra książka, uwielbiam pióro autorki.

Bardzo dobra książka, uwielbiam pióro autorki.

Dla mnie za wulgarna. Chociaż zapowiadała się dobrze. Z drugiej jednak strony, jak mądra, myśląca kobieta może zostać żoną obcego faceta, oczywiście bez głębszych pobudek. Momentami miała jeszcze aspiracje żeby być niezależną. Kiepskie proby. A jeszcze rozwleczone to na trzy części.

Autorka którą można czytać w ciemno

Autorka którą można czytać w ciemno

"Kasa i Perwersje" 1 tom serii Kasa i Perwersje od @meghanmarch

Jak już nie pierwszy raz pisałam od tej autorki książki biorę w ciemno! Nigdy się nie zawiodłam. A jak było tym razem?
No oczywiście, że nie było inaczej! Ale to co tu się znalazło to było zupełnie inne takie niepoprawne, takie właśnie perwersyjne.
Te sceny zbliżeń ... O matko czytałam z wypiekami na twarzy, ale było mi mało, stanowczo za krótka książka, czuję niedosyt. Tym bardziej po takim zakończeniu... Czym prędzej sięgnę po kolejną część.

Ale w skrócie o czym to książka. O młodej Holly, która nie miała łatwego dzieciństwa, teraz podczas dorosłego życia wcale nie ma lekko. Jak już udało jej się coś osiągnąć w świecie muzycznym została wykorzystana, a jej niedoświadczenie w tym świcie nie pomaga. Pewnego wieczoru chce zaszaleć i się trochę zapomnieć i tak spotyka seksownego miliardera. Jeden i drugi był przekonany tego, że będzie to jednorazowy numerek, bez dalszego kontaktu, ale ... No właśnie to ale musisz doczytać!
Ale jeśli uwielbiasz pióro autorki tak jak ja napewno będziesz zadowolona.
Jest gorąco 🔥 ale to już pisałam na wstępie. Czyta się naprawdę szybko i z samą przyjemnością, choć szybko się skończyło aż żałuję że na półce nie mam odrazu kolejnej części. Postacie wykreowani idealnie, choć Karas czasami był poprostu dupkiem, ale za to seksownym, znającym się na rzeczy 😁
Polecam ❤️🔥🔥🔥

"Kasa i Perwersje" 1 tom serii Kasa i Perwersje od @meghanmarch

Te sceny zbliżeń ... O matko czytałam z wypiekami na...

😈 Recenzja 😈

Tytuł: Kasa i perwersja
Seria: Kasa i perwersje #1
Autor: Meghan March
Wydawnictwo: Editiored

Kasa, jest. Perwersja, jak najbardziej. Bardzo mocna i pikantna książka którą przeczytałam w jeden wieczór. Początek historii Holly Wix wschodzącej gwiazdy country i Creightona Karas milionera jest szybka i przede wszystkim gorąca. Ta dwójka nie chodzi ze sobą za rączkę i nie czeka kilka lat na kolejny poważny krok. Tutaj akcja toczy się błyskawicznie, w niespełna tydzień dziewczyna poznaje gościa, idzie z nim do łóżka a na koniec wychodzi za niego. Szalone prawda..

Autorka zaskoczyła mnie poraz kolejny, u niej nie ma wlekących się wątków w nieskończoność, nie ma zawiłych zagadek gdzie na rozwiązanie ich trzeba czekać aż do końca historii. Tutaj mamy wszystko wyłożone jak na tacy, to jak układa słowa w zdania a następnie w pełną historię jest nieziemskie. Są niektóre takie książki gdzie bardzo ciężko się je czyta, można powiedzieć że męczą a tutaj jest odwrotnie. Jak usiądziesz tak koniec, przepadasz od pierwszych stron, aż na koniec zastanawiasz się dlaczego już koniec. Jeden minus jest taki że autorka zakończyła książkę w bardzo brutalny sposób i zastanawiam się co będzie w kolejnej części. Aż mnie palce swędzą na samą myśl przerzucania kolejnych stron następnego tomu.

Z czystym sumieniem mogę wam polecić tą pozycję jak i kolejny tom który jeszcze nie jest za mną. Jednak wiem że będzie tak samo epicki jak pierwsza część.

Dziękuję wydawnictwu Editiored za egzemplarz książki ❤️.
Wam natomiast życzę miłego wieczoru ☺️

😈 Recenzja 😈

Tytuł: Kasa i perwersja