Prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze

Okładka książki Prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze
Piotr Szudejko Wydawnictwo: My Book poradniki
poradniki
My Book
2021-07-02
2021-07-02

więcej Więcej

Bardzo ciekawe spojrzenie na stereotyp (a zarazem model wychowania) tzw. "prawdziwego mężczyzny". Od chłopców niezmiennie wymaga się wykazywania określonych cech, nie tylko charakteru, ale nawet wyglądu. Chłopiec nie może "płakać jak baba" czy nosić "pedalskich" ciuchów. Jeśli nie wpoi mu tych cech własny ojciec, z pewnością szybko "naprostują" go koledzy. I tak, z...

• Empik ebook rozwój
  • Koniecznie
  • 52/2021
  • Psychologia/Seks

Dodaj cytat z książki Prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze