Usagi Yojimbo Saga. Księga 8

Okładka książki Usagi Yojimbo Saga. Księga 8
Stan Sakai Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Usagi Yojimbo Saga (tom 8) Seria: Usagi Yojimbo komiksy
komiksy
Usagi Yojimbo Saga (tom 8)
Usagi Yojimbo
Egmont Polska
2021-06-02
2021-06-02
Jarosław Grzędowicz
Dark Horse antropomorfizm akcja historical fiction fantasy Edo samuraj królik ronin

więcej Więcej

Znakomity tom, pełen wspaniałych historii. Do tego kilka postaci z przeszłości, ninja. Wzruszające historie o chłopach i ciekawa opowieść o sosie sojowym. Szkoda tylko, że nie ma więcej o Jei i demonach.
Jak zwykle pozycja obowiązkowa.

Ósme zbiorcze wydanie przygód Usagiego, zbiera historie pierwotnie wydane w tomikach 29-33. Obecnie autor wydał 35 części, więc już prawie jesteśmy na bieżąco. W księdze tej mamy do czynienia ze zbiorem trzech opowieści: „Dwieście posążków Jizo”, „Złodzieje i szpiedzy” oraz „Piekielne malowidło”, pośród których każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.

W pierwszej...

USAGI W DRODZE

Seria o „Usagim Yojimbo” powoli zbliża się do końca. Owszem, nie będzie to koniec przygód naszego dzielnego samuraja, jednak skończą się zbiorcze wydania, bo na razie zabraknie na nie materiału. I to razem z dodatkowymi tomami, które też zostaną zebrane w te pokaźne tomiszcze. Szkoda, bo chociaż seria ma swoje minusy, to kawal bardzo dobrej rozrywki, którą...

• Komiksy
  • W biblioteczce
  • Komiksy :)
  • Mam
  • Literatura obca
  • Współpraca
  • Przeczytane 2021 (Komiksy)

Dodaj cytat z książki Usagi Yojimbo Saga. Księga 8