Pan Pies i panika królika

Pan Pies (tom 1)
literatura dziecięca
Ewa Borówka
Pies Pan Pies literatura dziecięca Królik bohater zwierzęcy

Jest to pełna humoru książka dla młodszych czytelników o bardzo przyjaznym i pomocnym Panu Psie
Ten mądry i dzielny psiak musi się niespodziewanie zająć małymi dzikimi królikami, których mama, na oczach naszego bohatera, zostaje złapana i wyniesiona za Wielki Nowy Płot. Młode, zaledwie dwutygodniowe króliki nie są w stanie same przetrwać.
Czy Pan Pies podoła zadaniu? Czy...

• Z Martą
  • Dla Marcelka