Kup teraz - 4 oferty w cenie od 16.00 zł do 22.00 zł

Amelia Lipko
Waneko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Mistrz romansu Nozaki (tom 4)
komiksy
Amelia Lipko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga

Na półkach: , , , , , ,

No co mogę powiedzieć, kocham tą mangę. Powoli wychodzimy poza to, co jest w anime, a dodatkowo widać różnicę między niektórymi wydarzeniami, bo już tutaj poznajemy młodszego brata Nozakiego, który w animacji się nie pojawił.
Oprócz tego podobały mi się dodatkowe strony, na których są wypisane ciekawostki o każdym z bohaterów.
Z niecierpliwości czekam na kontynuację.

Na półkach: , , , ,

GDY SHOUJO WEJDZIE ZBYT MOCNO

Manga shounen o shoujo, która spodoba się fan(k)om shoujo – tak w skrócie podsumować można „Mistrza romansu Nozakiego”. Oczywiście spodoba się, jeśli mają ochotę na czystej wody komedię, mocno podlaną satyrą na świat twórców, sam proces wymyślania i rysowania mangi, a także wszystkie gatunkowe schematy. Bo „Nozaki” to rzecz stworzona po to, by...

• Manga
  • 2021