Seven Kinds of People You Find in Bookshops

2020-11-10
angielski
księgarnie antykwariat księgarnia

więcej Więcej

Najnowsza książka autora "Pamiętnika księgarza" - jednej z moich ulubionych książek! Ta niestety aż tak bardzo nie przypadła mi do gustu. Niestety wina leży raczej po mojej stronie, gdyż oczekiwałam czegoś bardziej zbliżonego do wcześniejszych książek pisarza.
W każdym razie - lektura ta była przyjemna, ciekawa, jednak ostrzegam wszystkich z podobnymi oczekiwaniami co ja -...

• Literatura szkocka
  • Czekam na polskie wydanie
  • 0 ZaKupki
  • Po angielsku
  • Książki o książkach, bibliotekach, księgarniach i czytaniu

Dodaj cytat z książki Seven Kinds of People You Find in Bookshops