Asystentka

Czarna Owca
The Assistant
kryminał, sensacja, thriller
Bartłomiej Nawrocki

Książka mroczna i szokująca, trzymała w napięciu, ciężko było się oderwać, byłam bardzo ciekawa rozwiązania zagadki, współczułam głównej bohaterce i trzymałam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło...na ile mogło się dobrze skończyć, po tym co juz straciła!

Witajcie moi drodzy 😊
Jak Wam mijają te piękne letnie dni?Ja przebywam na urlopie 😎 leniuchuje i dużo czytam 🥰

Udało mi się skończyć książkę na czerwiec w ramach #akcjaeliminacja, postaram się poświęcić jej osobny post, bo była świetna 😉

A tymczasem chciałam podzielić się moimi wrażeniami na temat "Asystentki" @wydawnictwoczarnaowca , któremu dziękuję za egzemplarz do...

Autor nieźle zabawił się z czytelnikami. Wg mnie dobrze mu to wyszło, choć sporo ryzykował. Należy docenić rozbudowanie przez niego poszczególnych wątków. To fabuła wielopiętrowa, nastawiona na spełnienie w kluczowym momencie swojej roli. Czapki z głów!

Postaci płaskie i niewiarygodne, poza tym - nikogo nie da się tam lubić... Jest niby zagadka, ale fabuła prowadzona tak, że w ogóle nie byłam jej ciekawa. Rozwiązanie okazało się ponadto mocno przesadzone

"Ona jest w Twoim domu, kontroluje Twoje życie" - te słowa na okładce książki " Asystentka" skłoniły mnie do jej przeczytania. Pomyślałam : musi być ciekawa, brzmi to nieco mrocznie. Po przeczytaniu zaledwie paru stron doszłam do wniosku, że miałam rację. Jo, główna bohaterka książki zaczyna myśleć, że oszalała kiedy to jej automatyczna asystentka Electra zaczyna wyjawiać...

O tym do czego może doprowadzić zbytnie zaufanie technologii mówi książka „Asystentka” S.K. Tremayne.
Jo jest dziennikarką i rozwódką, która ze względu na trudną sytuację mieszka u swojej przyjaciółki. Któregoś dnia elektroniczny asystent zaczyna do niej mówić, wyciągając na jaw sprawy, które Jo trzymała w sekrecie.
Szczerze mówiąc dawno nie miałam tak mieszanych uczuć co...

Przeczytałam 50 stron i stwierdziłam że szkoda czasu na męczenie się. Zdecydowanie nie jest to książka dla mnie. Bardzo dziwnym językiem napisana.

nie potrafie zrozumiecm skad taka ogolne wysoka ocena. ksiazka jest po prostu i zwyczajnie idiotyczna, zeby nie powiedziec - glupia. i napisana jak dla glupich,,, ilosc idiotyzmow rosnie ze strony na strone, a zgrzyt zebow czytelnika (a przynajmniej moich) odbija sie echem nawet w odleglych gorach... oczywiscie jak juz czlowiek zacznie toto czytac, to pomimo rozlicznych...

Doskonałe tempo akcji, rozbudowana fabuła, wielowątkowość, wodzenie czytelnika za noc, odpowiednie stopniowanie napięcia – czego chcieć więcej w przypadku porządnego thrillera? A do tego wszystkiego lekkość pióra i wspaniały styl Tremayne’a. To była naprawdę doskonała lektura, niesamowicie angażująca i wciągająca.
Bookeater Reality

Ciekawy i przemyślany triller. Do samego końca nie wiadomo co się dzieje a możliwości jest kilka. Dobra książka dla relaksu

• 2021
  • 2020