Skrzydlata ferajna. Ci cholerni Polacy prywatnie

Lubię wszystkie książki Kopera i ta także mi się bardzo podobała. Barwnie pokazane losy polskich lotników - tych szalonych, niesamowicie odważnych niepokornych duchów.

Misz-masz. Książka nie wnosząca nic do do historii lotnictwa w czasie II Wojny Światowej. Zlepek kilku historii naszych lotników. Naprawdę nie wiem co pozytywnego napisać o tej książce, chyba tylko, że jest. Bo człowiek choć średnio zaznajomiony z historią naszych lotników w czasie II WŚ nic wartościowego tu nie znajdzie. Ogólnie mocno średnia.

Dyskusje

• Historia