Skrzydlata ferajna. Ci cholerni Polacy prywatnie

Okładka książki Skrzydlata ferajna. Ci cholerni Polacy prywatnie Sławomir Koper Patronat LC
Okładka książki Skrzydlata ferajna. Ci cholerni Polacy prywatnie
Sławomir Koper Wydawnictwo: Bellona reportaż
reportaż
Bellona
2020-09-16
2020-09-16
Bitwa o Anglię Dywizjon 303 historia II wojny światowej honor II wojna światowa literatura polska lotnictwo wojskowe odwaga ojczyzna polscy lotnicy siły powietrzne Wielka Brytania żołnierz

Okładka książki Mistycy, prorocy, szarlatani Sławomir Koper, Tomasz Stańczyk
Ocena 7,1
Mistycy, proro... Sławomir Koper, Tom...
Okładka książki Kresy północy. Wyprawa do polskich Inflant. Sławomir Koper, Tomasz Stańczyk
Ocena 8,4
Kresy północy.... Sławomir Koper, Tom...

Lubię wszystkie książki Kopera i ta także mi się bardzo podobała. Barwnie pokazane losy polskich lotników - tych szalonych, niesamowicie odważnych niepokornych duchów.

Misz-masz. Książka nie wnosząca nic do do historii lotnictwa w czasie II Wojny Światowej. Zlepek kilku historii naszych lotników. Naprawdę nie wiem co pozytywnego napisać o tej książce, chyba tylko, że jest. Bo człowiek choć średnio zaznajomiony z historią naszych lotników w czasie II WŚ nic wartościowego tu nie znajdzie. Ogólnie mocno średnia.

Dodaj cytat z książki Skrzydlata ferajna. Ci cholerni Polacy prywatnie