Kup teraz - 21 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.90 zł

Sensus
Prayers to Help Solve Your Problems-Quiet Moments With God
poradniki
Wojciech Usarzewicz

kolejna książka od Joseph Murphy. Chyba nigdy nie będę mieć ich dość. Okazała się cieniutka, ale zawiera w sobie modlitwy na różne okoliczności. W momencie, gdy brakuje słów, a potrzebujesz się wzmocnić będzie idealna. Wydaje mi się też, że będzie doskonałym otwarciem dla początkujących z afirmacjami. Pozwoli spojrzeć na nie od podstaw i nauczy, jak pisać własne afirmacje....

• 🔱 Apartament Literacki
  • AUDIOBOOK - Empik GO