Kurzgefaßtes etymologisches Wörterbuch der türkischen Sprache

Okładka książki Kurzgefaßtes etymologisches Wörterbuch der türkischen Sprache
Marek Stachowski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2019-01-01
Data 1. wydania:
2019-01-01
niemiecki
Orientalistyka Turkologia Język turecki Języki turkijskie Etymologia Słowniki etymologiczne
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wielki Leksykon Krzyżówkowy LEXIC.PL Stachowska Katarzyna, Marek Stachowski
Ocena 0,0
Wielki Leksyko... Stachowska Katarzyn...
Okładka książki In the Orient Where the Gracious Light... Satura Orientalis in Honorem Andrzej Pisowicz Leszek Bednarczuk, Dżoj Edelman, Elżbieta Górska, Azizollah Joveyni, Ireneusz Kania, Anna Krasnowolska, Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś, Manfred Lorenz, Joachim Matzinger, Francine Mawet, Kinga Paraskiewicz (Maciuszak), Arkadiusz Płonka, Ralf-Peter Ritter, Renata Rusek-Kowalska, Marcin Rzepka, Ewa Siemieniec-Gołaś, Wojciech Skalmowski, Wojciech Smoczyński, Marek Smurzyński, Wojciech Sowa, Marek Stachowski, Stanisław Stachowski, Krzysztof Stopka, Tadeusz Szczerbowski, Jadwiga Waniakowa, Jos J. S. Weintenberg, Andrzej Zaborski
Ocena 0,0
In the Orient ... Leszek Bednarczuk, ...