rozwiń zwiń

„List. Pamiętaj o mnie” – najnowsza powieść Anny Karpińskiej

LubimyCzytać LubimyCzytać
03.03.2020

„List” Anny Karpińskiej to powieść o z pozoru spokojnej i poukładanej codzienności. Jednak pod płaszczykiem powszedniości kryją się niezliczone tajemnice i nieznana postać, która decyduje się wysłać głównej bohaterce zmieniający wszystko tytułowy list. Autorka z rozmysłem prowadzi dwutorową narrację, dzięki której napięcie zostaje utrzymane do samego końca tomu, a ciekawość czytelnika nie słabnie.

„List. Pamiętaj o mnie” – najnowsza powieść Anny Karpińskiej

Małgorzata jest szczęśliwą żoną i matką. Od kilku lat jako pisarka święci triumfy. Najbliżsi sądzą, że ma wszelkie powody do zadowolenia. Ale pozory mylą. Małżeństwo nie należy do szczęśliwych, a ona nosi w sobie brzemię dramatycznej decyzji z przeszłości, która zaważyła na jej całym dotychczasowym życiu. Kiedy wydaje się, że nigdy nie wydobędzie się z matni, dostaje od kogoś nieznajomego list, który zmieni wszystko. Pozostaje pytanie, kto i w jakim celu do niej napisał… Jak daleko sięgają cienie przeszłości?

„List” to pierwszy tom nowej serii „Pamiętaj o mnie”. Drugi tom, „Postscriptum”, już w przygotowaniu.

Fragment książki "List"

Fragment książki "List", wyd. Prószyński i S-ka, cykl "Pamiętaj o mnie"


Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. „Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy”, mówi.

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 03.03.2020 08:51
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post