Tylko ze mną

Okładka książki Tylko ze mną Abbi Glines
Okładka książki Tylko ze mną
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Sea Breeze (tom 9)
Until the End
Pascal
2019-08-16
2019-08-16
2015-11-17

Przeciętna historia o nastolatkach.
Co mi się nie spodobało to to, że książkę podzielono jakby na dwie części. Do połowy opowiadała o losach Trishy i Rocka a kolejne 200 stron opisywało krótkie perypetie bohaterów z pozostałych części tej serii. Nic co by mogło wciągnąć na tyle by poczuć jakiekolwiek emocje. Dziwny zabieg, zbijający czytelnika z tropu ... jeśli miał zaskoczyć, to chyba się udało, ale czy w pozytywny sposób? ... raczej nie.

Przeciętna historia o nastolatkach.

Najbardziej czekałam na tę historię i spotkało mnie rozczarowanie. Fabuła wydawała mi się interesująca, ale potraktowana po macoszemu, a wydaje mi się, że można było wycisnąć więcej. Jakby się autorce spieszyło. Te epilogi można było zamieścić w kolejnej książce, a tu skupić się na bieżącej histori. Dlatego na koniec mam niedosyt.

Cała seria na plus. Dużo uczuć, ciekawych histori i dramatów. Ulubiona to z Sienną i Dewaynem.
Polecam na szybkie wieczory.

Cała seria na plus. Dużo uczuć, ciekawych...

No i zakończyłam spotkanie z bohaterami Sea Breez.Było romantycznie czasami smutno ale podsumowanie super.

Podsumowanie losów wszystkich par, bardzo przesłodzone.

Podsumowanie losów wszystkich par, bardzo przesłodzone.

Rock Taylor, wschodząca gwiazda futbolu, może mieć każdą dziewczynę.
Trisha Corbin, wrażliwa i piękna, nie interesuje się chłopakami. Skrywa pewien sekret...
Trisha, ofiara przemocy ze strony macochy i jej partnerów, nie wierzy w mężczyzn i w miłość. Myśli tylko o tym, by wyrwać siebie i młodszego brata z rodzinnego domu.
Rock ma już plan na przyszłość - chce podporządkować swoje życie karierze futbolowej. Stypendium sportowe to spełnienie jego marzeń.. D czasu, gdy w dramatycznych okolicznościach spotyka Trishę.
Czy lepiej w życiu trzymać się planu? Czy może dać się ponieść emocjom? Czy młodzi odnajdą swoje szczęście?

Rock Taylor, wschodząca gwiazda futbolu, może mieć każdą dziewczynę.
Rock ma już plan na przyszłość - chce podporządkować...

Proza dnia codziennego i wszystkiego po trochu problemy szkola młodzi ludzie przemoc domowa wszystko bardzo dobrze ujęte w całość bez żadnej wyimaginowanej koloryzacji powieść oparta nie tylko na pięknych i miłosnych uniesieniach ale i na prawdziwym życiu

Dobre zakończenie całej serii. W tej części cofamy się w przeszłość i dowiadujemy się więcej o związku Rocka i Trish.
Ale to nie koniec, ponieważ autorka zafundowałam nam epilogi do wszystkich pozostałych części. Taka mała niespodzianka.

Trisha i Rock zauroczyli się sobą od pierwszego spojrzenia. Czy ta dwójka pozwoli sobie na miłość?

"Tylko ze mną" to ostatnia część przygód przyjaciół z Sea Breeze. Tym razem poznajemy przeszłość Trishy i Rock'a. Autorka pokazała z jakimi trudnościami musieli się zmierzyć, ale przede wszystkim jak wiele bohaterka wycierpiała.
Opowieść o ich losach to emocjonalny rollercoaster, w którym przede wszystkim odczuwamy ból i cierpienie. W ciekawy sposób poruszony jest motyw przemocy domowej oraz tego jak wiele człowiek może znieść by ochronić swoje młodsze rodzeństwo.

Dodatkowym zaskoczeniem w książce jest to, że w drugiej części znajdujemy dalsze losy wszystkich par poznanych w poprzednich tomach. Dowiadujemy się jak zmieniło się ich życie, a szczególnie o problemach z jakimi się zmagają. Jak widać autorka nie zafundowała nam spokojnego zakończenia dla wszystkich bohaterów z całego cyklu.

Według mnie "Tylko ze mną" to idealne zakończenie całej historii. Pokazuje jak wiele wszyscy bohaterowie znieśli by być w końcu szczęśliwym i odnaleźć swoją miłość, a przede wszystkim pokazali, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie.

Moja ocena: 10/10

Opowieść o ich losach to emocjonalny...

O Jezusie!!! Koszmarek a nie książka! Infantylne i wtórne. A napisane tylko po to żeby jeszcze trochę zarobić na zakończonej serii.

1 część tej książki bardzo interesująca. Pozostała część nawiązująca do poprzednich- z 1 strony ok, bo wszystko dobrze się skończyło ale z 2 str zero ciekawych wątków:/ dla mnie najgorsza książka autorki (czytałam wszystkie, które po kolei wychodziły)...

• Abbi Glines

Abbi Glines Tylko ze mną Zobacz więcej