Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.00 zł

Pragnij mnie

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Hold On Tight
Hold On Tight
Sea Breeze (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
Regina Mościcka

Przedostatnia część.równie ciekawa jak poprzednie.....

Sześć lat temu Dewayne Falco stracił ukochanego brata Dustina. Gnębiony poczuciem winy, przez długi czas od wypadku nie chce się do nikogo zbliżyć.
Jednak gdy do sąsiedniego domu wprowadza się dawna ukochana brata, a drzwi otwiera jego miniaturowa kopia, wspomnienia wracają. Dewayne uświadamia sobie, że może jeszcze nie wszystko stracone.
Sienna Roy kochała Dustina Falco...

Sienna i Dewayne znają się z dzieciństwa, ale tragiczna śmierć Dustina rozdziela ich znajomość na kilka lat. Dopiero po powrocie Sienny do miasta mogą sobie wyjaśnić relacje, którą utracili. Czy ta dwójka potrafi ponownie sobie zaufać? Czy uczucia z przeszłości dadzą o sobie znać?

Kolejna książka z serii "Sea Breeze", tym razem o Siennie i Dewayne. Nasi bohaterowie to...

Sienna Roy kochała Dustina Falco...

Stara miłość nie rdzewieje, tak można by było powiedzieć.

Rok dwa tysiące dwudziesty postanowiłam zacząć od czegoś lekkiego i niezobowiązującego, toteż sięgnęłam po "Pragnij mnie". Sama okładka nie nastawiała mnie pozytywnie do lektury, ale postanowiłam podejść do książki bez uprzedzeń. Zwłaszcza, że na początku wydawało mi się, że nie znam autorki ani jej dzieł.
Właśnie. "Wydawało mi się", gdyż w trakcie czytania zorientowałam...

Uwielbiam powieści Abbi Glines. Każda, choć może zbyt banalna, to przepełnia mnie ogromną nadzieją. Dodatkowo napisane są prostym, lekkim językiem, dzięki czemu szybko się je czyta i ciężko jest się od nich oderwać.

Czytanie lekkie i przyjemne. Kilka godzin i przeczytana historia Dewayne'a i Sienny

To jest to! Moim zdaniem najlepsza część jak dotąd ze wszystkich z tego cyklu. Nie tylko bohaterowie byli ciekawi ale tez historia wciągająca, oczywiście nie mogę pominąć tego słodkiego dzieciaka ,który skradł moje serce od pierwszych storn książki. Polecam z całego serducha.

Mam strasznie mieszane uczucia po tej książce. Gdy tylko się za nią zabrałam, mocno mnie wciągnęła, historia Sienny i Dwayne'a od samego początku złapała mnie za serce! I tak było niemal przez całą opowieść. Dopiero ostatnie 50 stron, za które zabrałam się po dwóch dniach przerwy (w trakcie których czytałam Wiedźmina, co też może mieć jakieś znaczenie w porównaniu ocen obu...

• 2019
  • E-book