Noragami #18

2019-05-21
Data 1. wydania:
2017-06-06
Paulina Ślusarczyk-Bryła
Kryminały/zagadki/tajemnice Przygodowe Shounen Bóstwa Uczniowie/studenci Youkai Japonia Współczesność Magia

No w końcu się zadziało, bo przez chwilę męczyły mnie już typowo schonenowe zagrywki, typu - zróbmy wielką walkę.
Znów jestem ciekawa co przyniosą kolejne rozdziały :)

Chociaż brakuje mi też troszkę tego owiania tajemnicą jakie było na początku ;)

Znów jestem ciekawa co przyniosą kolejne rozdziały :)

Chociaż brakuje mi też troszkę tego owiania tajemnicą jakie było na początku ;)

Na półkach: , , , ,

Ta inicjatywa jaką wykazuje się w tym tomiku Tenjin bardzo nie spodziewana z jego strony. Za to Amaterasu wychodzi tu na bad girl.

Dodaj cytat z książki Noragami #18