Noragami #21

Okładka książki Noragami #21
Toka Adachi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Noragami (tom 21) Seria: Noragami komiksy
komiksy
Noragami (tom 21)
Noragami
ノラガミ
Studio JG
2020-12-28
2020-12-28
Paulina Ślusarczyk-Bryła
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Na półkach: , , , ,

Yato i Kofuku jako nowi twórcy stroju Takemizuchiego spisali się wybitnie dobrze :)
A tak na serio były to bardzo broczne cztery rozdziały.

A tak na serio były to bardzo broczne cztery rozdziały.

Dodaj cytat z książki Noragami #21