The Blackboard Jungle

powieść amerykańska przemoc w szkole
Avon
literatura piękna
powieść amerykańska przemoc w szkole
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Obłędni rycerze Woody Allen, John Kendrick Bangs, Lyman Frank Baum, Peter S. Beagle, Robert Bloch, Ray Bradbury, Gilbert Keith Chesterton, Philip K. Dick, Peter Haining, Jerome K. Jerome, Salvatore Albert Lombino, Stan McMurtry, Spike Milligan, Alan Alexander Milne, Mervyn Peake, Terry Pratchett, Peter Sellers, Tom Sharpe, David L. Stone, James Thurber, Ben Travers, Mark Twain, Orson Welles, Donald E. Westlake, Gene Wolfe
Ocena 6,2
Obłędni rycerze Woody Allen, John K...
Okładka książki Niebezpieczne kobiety Lorenzo Carcaterra, Michael Connelly, John Connolly, Thomas H. Cook, Nelson DeMille, Jeffery Deaver, J.A. Jance, Andrew Klavan, Elmore Leonard, Laura Lippman, Salvatore Albert Lombino, Walter Mosley, Joyce Carol Oates, Anne Perry, Ian Rankin, S. J. Rozan
Ocena 5,7
Niebezpieczne ... Lorenzo Carcaterra,...