Okładka książki Koniec z migreną. Program żywieniowy definitywnie eliminujący bóle głowy i stany zapalne
Jenny TurknettJosh Turknett Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
The Migraine Miracle: A Sugar-Free, Gluten-Free, Ancestral Diet to Reduce Inflammation and Relieve Your Headaches for Good
Vital
2019-05-10
2019-05-10
zdrowie migrena ból głowy ból odżywianie stres relaks choroby

więcej Więcej

Pierwsze 171 stron bardzo rzetelnie i dogłębnie wyjaśnia, jakie podłoże mają migreny, od czego zależy ich częstotliwość oraz intensywność, a także dlaczego przytrafiają się akurat nam - wszystko co chcesz i powinieneś wiedzieć 🤯

Serdecznie polecam. W szczególności tym, którzy denerwują się na swoje migreny i nie wiedzą, jak z nimi walczyć...

PS Przepisów nie oceniam, gdyż...

Oceniłam ta ksiażkę w dwóch aspektach. Po pierwsze można w niej znaleść rozległa wiedzę na temat migreny, jej objawów, leczenia i wpływu diety. Tutaj ksiażka zasługuje zdecydowanie na dziesięć gwiazdek. Jeśli chodzi a aspekt samej diety zalecanej przez autora ksiażki, doktora Josha Turknetta to tutaj podchodzę ze sceptycznym nastawieniem.

• Wypożyczyłam
  • Popularnonaukowa